ייצוג שחקני כדורסל – איכות ללא פשרות

ייצוג שחקני כדורסל

ייצוג שחקני כדורסל היא מלאכה הדורשת יכולת וניסיון מקצועיים וכן הבנה ברזי התחום אשר יכול לקבוע את עתידם של כישרונות כדורסל צעירים הנמצאים בדרכם למעלה, וכן עבור שחקני כדורסל מקצועיים המעוניינים לשדרג את הקריירה שלהם ולהתקדם בתחום התובעני. מטרת ייצוג שחקני כדורסל באופן מקצועי היא קידומם בעזרת צוות אנשי מקצועי מומחה וכמובן סוכני שחקני כדורסל מנוסים המכירים את ענף הכדורסל בארץ ובחו”ל מקרוב ובאופן מעמיק ויסודי. ייצוג בידי סוכנות ייצוג שחקני כדורסל עשויה לעשות את ההבדל שבין קריירה בדשדוש או דעיכה לבין פריצה קדימה ומעלה והתקדמות לטופ של הכדורסל.

ייצוג שחקנים מקצועי – להיות צעד אחד לפני כולם

ייצוג מקצועי מספק לכדורסלנים ערך מוסף רב וזאת באמצעות ליווי צמוד, אמין ומקצועי לאורך כל הדרך וניהול אל מול הקבוצות השונות. סוכנות ייצוג איכותית ומובילה תורמת למיוצגיה את האפשרות להבליט עצמם לעומת המתחרים בענף ולהבטיח השגת תנאים מיטביים. ייצוג כדורסלנים מחייב טיפול המעמיד את הכדורסלן בראש סדר העדיפויות של הסוכנות וזאת בשאיפה ובמגמה לשפר את תנאי ההעסקה של הספורטאי ולהשיג עבורו את העסקה הטובה ביותר הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה הכלכלית. רון ספורט הינה סוכנות ייצוג שחקנים בליגות הכדורסל בישראל בעלת ניסיון של 17 שנים בענף במהלכן היא בנתה לעצמה מוניטין כחברה מובילה לייצוג שחקני כדורסל.

מיצוי הפוטנציאל והגשמה מקצועית

ייצוג שחקני כדורסל כולל ליווי שחקנים מקצוענים במהלך העונה כולה וזאת בשילוב בין הצד הטכני והמקצועי והענקת שירותי איתור והשמה בקבוצה המתאימה ביותר. ייצוג שחקנים בידי סוכן וותיק ובעל רקורד של הצלחות בתחום או סוכנות כדורסל כגון סוכנות רון ספורט, מציע אפשרויות לתמיכה מקצועית לאורך כל שלבי הקריירה וכן התמחות בבניית שחקנים צעירים וניהול הקריירה על ידי מתן ושילוב של כמה פונקציות מקצועיות. החזון אשר עומד מאחורי סוכנות רון ספורט מבוסס על הרצון לפתח כדורסלנים באופן אופטימלי ולאפשר להם קבלת כל הכלים החיוניים לשם התקדמותם המקצועית. ייצוג נכון יאפשר לכדורסלן להתרכז במה שחושב לו על מנת לשפר את יכולותיו וזאת מתוך ידיעה כי על הצד הטכני אמונים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בעולם הכדורסל.

השחקן ניצב בראש סדר העדיפויות

ייצוג שחקני כדורסל בישראל היא מלאכה אשר מצריכה מחויבות ויכולת מקצועית וזאת על מנת לקבל את ההחלטות המתאימות עבור הכדורסלן אשר יאפשרו לו למצות את הפוטנציאל ולהגשים את החלום האנושי והמקצועי שלו בדרך לפסגה. רון ספורט הינה סוכנות המייצגת שחקנים ושחקניות כדורסל מקצוענים ופועלת בשיתוף עם מייק קאונד וטוד קרוס בארה”ב ומייצגת אותם באופן בלעדי בישראל. אנו מחויבים להציב את האינטרסים של השחקנים שלנו בראש סדר העדיפויות ביצירת קשרים עם מועדונים מובילים בארץ ובחו”ל.

ייצוג שחקני כדורסל

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply