סוכנות שחקנים לנוער – כרטיס הכניסה

בקרב מאמני הכדורסל ברחבי העולם, שוררת כמעט הסכמה מוחלטת: גיל הנוער הוא השלב החשוב ביותר בקריירה המקצוענית של כל שחקן. בתקופה הזו, שבין גיל 16-18, נוצר הבסיס הרחב ליכולותיו של הצעיר – מבחינה מקצועית, מנטאלית וכל מה שביניהם. זו הסיבה מדוע סוכנות שחקנים לנוער חשובה כל כך לעתידו המקצועי ומייד תקבלו הרחבה על כך.

היתרונות של סוכנות שחקנים לנוער

אם תבחנו מקרוב את הקריירה של דני אבדיה, ים מדר ושאר ה”ילדים” שמככבים בליגת העל בטרם חגגו 20 אביבים, תגלו שבנוסף לכישרון עילאי ונכונות לעבודה קשה בלי סוף, הם חתומים כבר מספר שנים בסוכנות שחקנים מקצוענית או סוכן שחקני כדורסל ישראלים, אשר מתייחסת לשחקני הנוער בשיא הרצינות. היתרונות של סוכנות שחקנים לנוער מתבטאת בכמה מישורים:

התמחות בליגות הנוער – לא בכל סוכנות בקיאים במה שקורה בליגות של הצעירים, עם דגש על ליגת הנוער. סוכנות שחקנים לנוער היא כזאת שסוכניה מכירים את הליגות הללו כמו את כף ידם, כך שאי אפשר להסתיר מהם שום דבר. מי שיש לו מספיק כישרון, לעולם לא יעלם מהרדאר של סוכנות שחקני כדורסל מקצועית.

קשרים עם “קולטות הצעירים” – בליגת העל ובליגה הלאומית, כמו גם באירופה ובעולם כולו, ישנן קבוצות הידועות ככאלו הנותנות את הבמה לחבר’ה הצעירים. סוכנות המתמקדת בשחקני הנוער מקושרת היטב לאותן הקבוצות ותקבל עדיפות מהן לחשוף את המיוצגים שלה.

הכרה של המאמנים שמאמינים – בדיוק כמו הקבוצות שאוהבות שחקנים שנולדו בשנות האלפיים, יש גם לא מעט מאמנים שידועים בכך. גם כאן, סוכנות שחקנים לנוער ברמה גבוהה עובדת יום יום עם אותם מאמנים, מה שיוצר מערכת של אמון הדדי.

קישור לאנשי המקצוע – נקודה נוספת היא אנשי המקצוע האישיים בתחום המקצועי, הכושר, המנטאלי ועוד, כאשר גם כאן, סוכנות מהסוג שמעריך את שחקני הנוער, עשויה בהחלט לנתב את הצעירים לאנשים שימקסמו את הכישרון שלהם.

המאפיינים הנוספים של סוכנות שחקני כדורסל מקצועית

אבל בקיאות בליגות של הצעירים ו”טייטל” של סוכנות שחקנים לנוער לא תמיד מספיקים. מה סוכנות שכזאת חייבת להיות כדי באמת להשפיע, לקדם ולהצליח? גם את אלה שאינם נחשבים ל”כוכבים” אלא פשוט שחקני כדורסל מוכשרים שעדיין לא פרצו קדימה? ובכן, הדבר שמבדיל בין סוכנות כדורסל איכותית ובעלת מוניטין לבין האחרות הוא המוטיבציה הרבה כל סוכן שעובד במסגרתה. סוכן איכותי יתייחס למיוצג שלו ממש כאילו היה זה בנו שרוצה להגשים את חלומו הגדול. סוכן שכזה יעשה את הכל על מנת למצוא לשחקן שהוא מייצג קבוצה שבאמת מתאימה לו ולא כזאת שבה רק “יתייבש” על הספסל, ידע לזהות היכן הכי כדאי לשחקן לחתום ואף ילווה אותו באופן צמוד וייעץ לו במשברים שיבואו בדרך.

סוכני הכדורסל של סוכנות הכדורסל רון ספורט עומדים בכל הקריטריונים הנדרשים מסוכן מקצועי ואיכותי, וזהו בדיוק המקום שיעזור לכם להגשים את כל החלומות שלכם. צרו עימנו קשר ונצא לדרך.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..