חולם להיות שחקן כדורסל ישראלי? זו הדרך לשם

להיות ספורטאי מקצועי זה לא קל. אבל אי אפשר להיגמל מהרצון להיות כזה כשנדבקת בחיידק. הרצון להשתפר, להיות טוב יותר בכל יום, להילחם למען המטרות ולהיות חלק מקבוצה, כל אלו הופכים את הכדורסל לחלום השמור רק לאלו המרגישים את הדופק מואץ כשהם נכנסים לאולם הכדורסל. להיות שחקן כדורסל ישראלי מקצועי זה לא חלום שאי אפשר להגשים. כל מה שאתם צריכים זה את האנשים הנכונים שיהיו אתכם לאורך הדרך על מנת להגשים את החלום. הרי אף אחד לא נולד בראש הפירמידה. בשביל להגיע לקצה, יש לבנות את כל השלבים לאורך הדרך.

אנחנו בסוכנות ‘רון ספורט‘ עוזרים כבר שנים לשחקני כדורסל ישראליים ושאינם כאלו להגיע אל המטרות שלהם.

כדי להיות שחקן כדורסל ישראלי מקצועי, חשוב להיות ממוקדים מההתחלה

רבים אוהבים לשחק כדורסל. אתם יכולים לראות חבורות של גברים משחקים ביחד במוצאי שבת, קולעים לסל בדרך הביתה מהעבודה או הולכים למגרש השכונתי יחד עם הילדים. אבל אף אחד מהם לא שחקן כדורסל ישראלי מקצועי. על פניו אתם עלולים לחשוב כי הם לא מוכשרים מספיק, אבל האמת היא, שאנחנו בתור אנשי מקצוע יכולים להגיד כי מדובר באנשים מוכשרים מאוד לעיתים, אלא שאף אחד מהם לא בא ממוקד מטרה.

על מנת להיות גם כן שחקן כדורסל ישראלי מקצועי, אתה קודם כל צריך לדעת היכן לשחק. הכישרון לא יספיק פה. גם לא תזונה נכונה או אימוני כוח. הרי אף שחקן ששואף רחוק לא יתקדם אם הוא ישחק בליגה ב. בשביל להגיע לשלבים המתקדמים חשוב להשתבץ באחת משתי הליגות הישראליות המקצועיות. זה לא אומר שביום הראשון של הקריירה שלכם כבר תשתבצו בליגת העל. אבל יכול להיות שאת הבמה הראשונה שלכם תוכלו למצוא בליגה הלאומית למשל.

אם אתם לא בטוחים ולא יודעים מה הכיוון הנכון עבורכם ביותר, אל תדאגו, אתם ממש לא חייבים לדעת הכול מראש. בדיוק בשביל זה יש אותנו.

מה התפקיד של סוכנות שחקנים בדרך שלך להפוך לשחקן כדורסל מקצועי

אתה לא יכול ולא צריך לעשות הכל. הרי אתה עובד קשה גם כך. עליך להתאמן כל יום, לאכול נכון, להשתפר בכל יום מחדש. אין סיבה שתתמודד עם כל זה גם בכל הקשור לחלקים הטכניים של הקריירה שלך.

אתה לא צריך לעשות משא ומתן עם קבוצות, לחתום על חוזים ולהתווכח על התנאים. בדיוק בשביל זה יש סוכנות. אנחנו, בסוכנות ‘רון ספורט’ עושים אתך את כל הדרך. אנחנו עוברים אתך על רשימת היעדים, מציבים מטרות לכל שנה מחדש ומוודאים כי אתה מצליח להגשים את החלומות שלך בצורה הטובה ביותר.

!אם אתה רוצה לשמוע עוד ולבוא לפגישת היכרות עם סוכן כדורסל מקצועי – רוני לופו, זה הזמן ליצור אתנו קשר

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..