חולמים על תפקיד בקבוצת כדורסל? זו הדרך

?מי אמר תפקיד בקבוצת כדורסל ולא קיבל

?מי מאיתנו שחולם על קריירה מקצועית בתור שחקן כדורסל ואף רוצה לקבל תפקיד בקבוצת כדורסל יודע שהדרך רצופת מכשולים ואתגרים לא מעט שחקני כדורסל מוכשרים לא הגיעו לטופ של הכדורסל העולמי או אפילו לא לטופ של הכדורסל בליגה המקומית בה שיחקו. למעשה, ישנם לא מעט פרמטרים אשר גרמו להם לא לממש את הפוטנציאל שלהם. לעיתים אותם דברים אשר מונעים מאיתנו להתקדם בקריירה המקצועית שלנו היא חוסר מוטיבציה, לעיתים מדובר בחוסר כשרון או חוסר השקעה, אך לעיתים יש לשחקן את שניהם ומה שחסר לו הוא סוכן שחקנים טוב שימצא לו תפקיד בקבוצת כדורסל מהשורה הראשונה. הנה שלושה טיפים שיעזרו לכם להבין איך להגיע לטופ עם תפקיד בקבוצת כדורסל מובילה.

לא להפסיק להתאמן

גם אם נראה לכם שאתם לא מפסיקים להתאמן, ואתם לא מפספסים שום אימון בקבוצה שלכם זה עדיין לא מספיק, תמיד יש מקום לעוד עבודה ומקום לעוד אימונים. עליכם למצוא את הזמן לעבוד עם מאמן אישי על נקודות התורפה במשחק שלכם, אם אתם יודעים שהבעיה שלכם היא קליעה מבחוץ וזריזות, קחו מאמן אישי ותעבדו איתו בדיוק על הדברים האלה עד שתגיעו לתוצאה משביעת רצון ואז תעבדו על הדברים הבאים בתור שאותם אתם מחשיבים בתור נקודות לשיפור במשחק שלכם. בנוסף תתאמנו לבד על הכושר, על גמישות וכל דבר נוסף שהמאמן שלכם ממליץ.

לעבוד על הצד המנטלי

כדי להשתלב בתפקיד בקבוצת כדורסל מקצועית, לא פחות חשובה היא העבודה על הצד המנטלי היות לעיתים אנו רואים שחקנים מוכשרים, כאלו שיש להם סוכן שחקנים טוב המומחה בנושא ייצוג שחקנים, שעזר להם להגיע לקבוצה בכירה אך אותם שחקנים לא הצליחו לממש את הפוטנציאל שלהם היות והם זנחו את העבודה על הצד המנטלי. עבודה על הצד המנטלי נעשית בעזרתו של פסיכולוג ספורט והיא כוללת רבדים רבים שגם אותם אנו צריכים להכיר. עלינו להכיר את החולשות שלנו בצד המנטלי של המשחק ולעבוד עליהן עם הפסיכולוג ספורט שלנו. לעיתים מדובר על ריכוז, לעיתים מדובר על לקום מכישלונות והפסדים בצורה מפוקחת ומרוכזת, עלינו למפות את אותם איזורים ביחד עם המאמנים שלנו ולשפר אותם.

סוכנות שחקנים – לקבלת תפקיד בקבוצת כדורסל

אחרי שעבדנו על הכושר, הכישרון והראש שום דבר לא מבטיח לנו שנוכל למצוא תפקיד בקבוצת כדורסל בכירה. עלינו לשלב את אותם פרמטרים עם פרמטר נוסף וזהו כמובן סוכנויות שחקנים מובילות עם קשרים רבים בעולם הכדורסל ובתעשיית הספורט על מנת שיוכלו לקדם אותנו בתור שחקנים ולמצוא לנו קבוצת כדורסל מובילה בארץ או בעולם. סוכן שחקנים בעל קשרים יכול להמליץ על שחקנים כאלה ואחרים לקבוצות עימן הוא ביחסים טובים ובכך לקדם את השחקנים שלנו בצורה יעילה יותר. בנוסף גם קשרים של הסוכנות שחקנים שלנו עם סוכנויות אחרות יכולות להניב התקשרויות וקבלת תפקיד בקבוצת כדורסל בכירה.

!שאלות נפוצות – וגם תשובות

?מה צריך בשביל להפוך לשחקן כדורסל מקצועני

הדרך להפוך לשחקן כדורסל באחת הליגות המקצועניות בישראל או מעבר לים, עוברת דרך שיפור מתמיד של שני היבטים מרכזיים – המקצועי והמנטאלי. אינספור שחקני כדורסל בעלי כישרון גדול לא הצליחו לבצע את הקפיצה מחובבנות למקצוענות, בשל העובדה שלא עבדו מספיק קשה על חיזוק היכולות המקצועיות שלהן בעזרתו של מאמן אישי ועל החולשות המנטאליות שלהן בעזרתו של פסיכולוג המתמחה בספורט.

?כיצד סוכן שחקני כדורסל יכול לעזור לכם בכך

רבים חושבים שסוכן שחקני כדורסל מקצועי מתעסק אך ורק במציאת קבוצה למיוצגים הבוגרים שלו, אך למעשה העבודה שלו מתחילה עוד הרבה לפני כן. סוכן איכותי הוא כזה שדואג גם לפיתוח היסודות החשובים שלכם כשחקני כדורסל עוד בגילאי הילדים והנוער וזאת באמצעות קישור שלכם לאנשי מקצוע דוגמת מאמנים אישיים, פסיכולוגיים מתחום הספורט ועוד. בשלב המתקדם יותר הוא ידע גם לקשר אתכם עם קבוצות שמתאימות לכם.

?מהם המאפיינים של סוכנות שחקני כדורסל איכותית

סוכנות שחקני כדורסל איכותית תבין את החשיבות של בניית יסודות מקצועיים ומנטאליים חשובים עוד בתחילת הדרך ובהתאם לזאת תדאג להיות בקשרים עם מיטב המאמנים האישיים והפסיכולוגיים מתחום הספורט. היא תדאג להפנות אתכם אליהם על מנת שתהפכו לשחקני כדורסל שלמים בכל המובנים. בנוסף היא תחזיק בקשרים ענפים עם מנהלי ומאמני כדורסל בכל הליגות המקצועניות ובידע רב בענף שיאפשר לה למצוא לכם את הקבוצה המתאימה, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה פיננסית.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..