חולמים על תפקיד בקבוצת כדורסל? זו הדרך

?מי אמר תפקיד בקבוצת כדורסל ולא קיבל

מי מאיתנו שחולם על קריירה מקצועית בתור שחקן כדורסל ואף רוצה לקבל תפקיד בקבוצת כדורסל יודע שהדרך רצופת מכשולים ואתגרים.
לא מעט שחקני כדורסל מוכשרים לא הגיעו לטופ של הכדורסל העולמי או אפילו לא לטופ של הכדורסל בליגה המקומית בה שיחקו. למעשה, ישנם לא מעט פרמטרים אשר גרמו להם לא לממש את הפוטנציאל שלהם. לעיתים אותם דברים אשר מונעים מאיתנו להתקדם בקריירה המקצועית שלנו היא חוסר מוטיבציה, לעיתים מדובר בחוסר כשרון או חוסר השקעה, אך לעיתים יש לשחקן את שניהם ומה שחסר לו הוא סוכן שחקנים טוב שימצא לו תפקיד בקבוצת כדורסל מהשורה הראשונה. הנה שלושה טיפים שיעזרו לכם להבין איך להגיע לטופ עם תפקיד בקבוצת כדורסל מובילה.

לא להפסיק להתאמן

גם אם נראה לכם שאתם לא מפסיקים להתאמן, ואתם לא מפספסים שום אימון בקבוצה שלכם זה עדיין לא מספיק, תמיד יש מקום לעוד עבודה ומקום לעוד אימונים. עליכם למצוא את הזמן לעבוד עם מאמן אישי על נקודות התורפה במשחק שלכם, אם אתם יודעים שהבעיה שלכם היא קליעה מבחוץ וזריזות, קחו מאמן אישי ותעבדו איתו בדיוק על הדברים האלה עד שתגיעו לתוצאה משביעת רצון ואז תעבדו על הדברים הבאים בתור שאותם אתם מחשיבים בתור נקודות לשיפור במשחק שלכם. בנוסף תתאמנו לבד על הכושר, על גמישות וכל דבר נוסף שהמאמן שלכם ממליץ.

לעבוד על הצד המנטלי

כדי להשתלב בתפקיד בקבוצת כדורסל מקצועית, לא פחות חשובה היא העבודה על הצד המנטלי היות לעיתים אנו רואים שחקנים מוכשרים, כאלו שיש להם סוכן שחקנים טוב המומחה בנושא ייצוג שחקנים, שעזר להם להגיע לקבוצה בכירה אך אותם שחקנים לא הצליחו לממש את הפוטנציאל שלהם היות והם זנחו את העבודה על הצד המנטלי. עבודה על הצד המנטלי נעשית בעזרתו של פסיכולוג ספורט והיא כוללת רבדים רבים שגם אותם אנו צריכים להכיר. עלינו להכיר את החולשות שלנו בצד המנטלי של המשחק ולעבוד עליהן עם הפסיכולוג ספורט שלנו. לעיתים מדובר על ריכוז, לעיתים מדובר על לקום מכישלונות והפסדים בצורה מפוקחת ומרוכזת, עלינו למפות את אותם איזורים ביחד עם המאמנים שלנו ולשפר אותם.

סוכנות שחקנים – לקבלת תפקיד בקבוצת כדורסל

אחרי שעבדנו על הכושר, הכישרון והראש שום דבר לא מבטיח לנו שנוכל למצוא תפקיד בקבוצת כדורסל בכירה. עלינו לשלב את אותם פרמטרים עם פרמטר נוסף וזהו כמובן סוכנויות שחקנים מובילות עם קשרים רבים בעולם הכדורסל ובתעשיית הספורט על מנת שיוכלו לקדם אותנו בתור שחקנים ולמצוא לנו קבוצת כדורסל מובילה בארץ או בעולם. סוכן שחקנים בעל קשרים יכול להמליץ על שחקנים כאלה ואחרים לקבוצות עימן הוא ביחסים טובים ובכך לקדם את השחקנים שלנו בצורה יעילה יותר. בנוסף גם קשרים של הסוכנות שחקנים שלנו עם סוכנויות אחרות יכולות להניב התקשרויות וקבלת תפקיד בקבוצת כדורסל בכירה.