גם אתם יכולים להיות שחקני כדורסל מפורסמים

אם אתם הולכים לישון כל לילה כשבאוזניכם אתם שומעים את שאגות הקהל באולם, אתם חיים ונושמים את הכדור ויודעים בדיוק איך, במשחק גורלי,  תקלעו בדיוק למטרה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו, בסוכנות ‘רון ספורט’ מגדלים שחקני כדורסל מפורסמים ומקצועיים כבר קרוב לשני עשורים. אצלנו גדלו שחקנים רבים ששמם מעטר את נבחרות הכדורסל הישראליות. אבל לא בשביל לדבר על ההישגים שלנו אנחנו נמצאים כאן. הרי אם הייתם רוצים לדעת את מי סוכנות ‘רון ספורט’ מייצגת, הייתם יכולים כבר לחפש את התשובה באינטרנט.

לא, אנחנו רוצים לדבר על מה הופך שחקן כדורסל חובב למקצועי. איך אנחנו רואים את החלום של רבים להיות גם כן שחקני כדורסל מפורסמים.

הדרך להיות שחקני כדורסל מפורסמים מתחילה בעבודה קשה

חישבו על כל שחקן כדורסל ישראלי או בינלאומי אותו אתם מעריצים. אם זה מייקל ג’ורדן, עמרי כספי, קובי בריאנט ז”ל, או כל שם שיעלה בדעתכם. האם מי מהם פשוט קם בבוקר והפך להיות שחקן כדורסל מצטיין ומפורסם? אתם אנשים שחיים ונושמים ספורט. אתם הרי יודעים כי כל הישג מתחיל בעבודה קשה. כך שיש שלב אחד שלנו, בסוכנות ‘רון ספורט’ אין שליטה עליו. הוא: עד כמה אתם מחויבים ומשתוקקים לדבר. האם אתם קמים כל יום ומשתפרים כל פעם קצת? האם אתם לא מוותרים גם כשהמטרה נראית רחוקה ובלתי מושגת? אם אתם עונים לשאלות הללו ‘כן’ בלי כל היסוס, אנחנו נהיה כאן כדי להגשים לכם את החלום.

לא על הכישרון לבדו עומדת ההצלחה

בעוד אתם עסוקים בלתת את כל מה שיש לכם באולם, אנחנו כאן על מנת להבטיח כי תגיעו ליעדים אותם הצבתם לעצמכם בצורה הטובה ביותר. זה לא משנה אם אתם חולמים לשחק בנבחרת הכדורסל הישראלית או שהמטרה שלכם נמצאת רחוק, מעבר לים, אנחנו בסוכנות ‘רון ספורט’ מאמינים כי אין מטרה שאי אפשר להגשימה.

אלא, שעל מנת להגיע לכל היעדים הללו, יש שני דברים עליהם צריך לתת את הדעת. הראשון הוא, ההבנה כי הדרך להתקדם בעולם הכדורסל הוא לשחק בנבחרות מצוינות להן יש שם ומעמד. הרי גם אתם מכירים אינספור סיפורים על שחקנים שהתקדמו בעולם הכדורסל הודות לקבוצות בהם שיחקו בתחילת הקריירה. הכלל הזה נכון באמריקה, שם לא פעם, מתגלים כישרונות גדולים בנבחרות של המכללות, הדבר נכון שבעתיים כאשר אנו מדברים על מדינת ישראל הקטנה. כך שאם אתם מעוניינים בקריירה מצליחה, חשוב לבחור בקפידה את הנבחרות בהם אתם מעוניינים לשחק.

כמו כן, אין סיבה להתפשר על התנאים בדרך לשם. שחקני כדורסל מפורסמים לא צריכים לרעוב ללחם בשום שלב. בדיוק בגל לזה, אנחנו, בסוכנות ‘רון ספורט’ נלחמים עבור התנאים של כל אחד מהשחקנים אותם אנו מייצגים.

.מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים כאן בסוכנות של רון לופו ונחזור אליכם בהקדם

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..