איך לשחק כדורסל לקריירה מקצועית?

 ?איך לשחק כדורסל באופן מקצועי

קריירה בתור שחקן כדורסל מצליח היא לא משהו טריויאלי ופשוט. למעשה, בשונה ממה שרבים חושבים לא די בכישרון אלא גם חשובה ההתמדה, האימונים הקשים והסיזיפיים, ההתפתחות האישית וההתפתחות המנטלית. משחקים כדורסל אבל תמיד תהיתם איך לשחק כדורסל בצורה שתוביל אתכם לקריירה? השארו אתנו.

קיימות תכונות שקשה מאוד לסגל בתחילת הקריירה, תכונות ששחקן כדורסל טוב מפתח אותן תוך כדי תנועה, כלומר תוך כדי הקריירה וצבירת הנסיון. שחקני כדורסל רבים עובדים עם מאמן אישי בנוסף לאימוני הקבוצה על מנת להתחזק בנקודות בהם יש להם חולשה, כגון קליעה, תנועה, כוח מתפרץ וכדומה. בעוד שחלק אחר מהשחקנים פוגשים פסיכולוג ספורט על מנת לחזק חולשות מנטליות כמו עבודה ודינמיקה בתוך הקבוצה, התמודדות עם מצבי לחץ, יחסים אישיים בין שחקן ומאמן וכדומה.

נושא נוסף חשוב שאיתו מתמודדים פסיכולגים רבים העוסקים בספורט הוא השתלבות של שחקן חדש בתוך קבוצה מאוחדת שכבר רצה יחד עונה או שתיים. לעיתים גם שחקנים מקצוענים מהשורה הראשונה מתקשים בדבר הזה ואנו רואים זאת על ידי כך שלעיתים לוקח לשחקנים טובים הרבה מאוד זמן להשתלב בקבוצה חדשה. אך כל אותם הדברים בסופו של דבר לא יהיו שווים אם לא נשחק בקבוצה גדולה ונמצה את היכולות שאותן טיפחנו כל השנים. הדרך הטובה ביותר להתברג בצורה טובה בקבוצת כדורסל גדולה הינה ייצוג על ידי סוכנות שחקני כדורסל מובילה.

היתרונות של סוכן שחקנים מוביל

אז כמו שכבר ציינו, בתור שחקני כדורסל אנחנו עושים מעל ומעבר על מנת לשפר ולחזק את היכולות שלנו ממשחק למשחק ומעונה לעונה, אנחנו משקיעים המון זמן אך גם לא מעט כסף במקצוע שלנו בתור שחקני כדורסל, הכל על מנת להגיע לטופ של הכדורסל ולהיות חלק מקבוצת כדורסל מובילה.

המפתח לכך הוא להיות מקושר לסוכן שחקנים או סוכנות שחקנים מובילה שיוכלים לקדם אותנו למטרה הזו. סוכן שחקנים מוביל ובכיר הוא בעל קשרים בארץ ובעולם שיכולים לפתוח עבורנו דלתות שלא היו יכולות להיפתח עבורנו אם היינו מיוצגים על ידי סוכן אנונימי. הרי כל התעשייה יודעת, שאם אתה יודע לאן לשלוח את הקלטת שלך, זה כבר צעד משמעותי בדרך לקפיצת המדרגה בקריירה. סוכן בעל קשרים תמיד ידע מתי מתפנה מקום בקבוצות מובילות עבור שחקן בעמדה שלך, שכן סוכנים מדברים כדרך קבע עם מאמנים והמנהלים המקצועיים של הקבוצות וככל שהסוכן יותר מוכר, כך גם האנשים שאיתם הוא מדבר הם פונקציות מובילות בקבוצות בכירות.

ניהול משא ומתן

אין ספק שלדעת איך למצוא סוכן שחקנים זה חשוב ביותר ועשוי להשפיע רבות על הקריירה המקצועית. סוכן השחקנים הוא זה שבסופו של דבר ינהל את המשא ומתן עם הקבוצה עבור השחקן, לכן חשוב שהסוכן שלכם יהיה בעל נסיון במשאי ומתן וידע בדיוק מה לדרוש מהקבוצה בה אתם עתידים לשחק. הסוכן בדרך כלל יודע מה המצב הכלכלי של הקבוצה מאחורי הקלעים, הוא יודע גם בדרך כמה הקבוצה תוכל לשלם עבור השכר של השחקן.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..