ליגת נוער בכדורסל – שלב מכריע בדרך להצלחה

חולמים על קריירת כדורסל מקצוענית ולהשתלב בקבוצת ליגת נוער בכדורסל? בין השלבים הרבים שתצטרכו לעבור בדרך לפסגה, עומדות שתי ליגות מרכזיות – ליגת הנוער וליגת התיכונים. שם תוכלו להציג את יכולותיכם ולנסות לצוד את העין של נציגי הקבוצות הבכירות. עוד על אותן ליגות ועל הדרך לשפר את סיכוייכם לבצע את קפיצת המדרגה בסיומן, בשורות הקצרות שלפניכם.

 ?ליגת נוער בכדורסל- אילו ליגות כדורסל קיימות בגילאי הנוער

כאמור, שתי הליגות המרכזיות בישראל בגילאי הנוער הן ליגת התיכונים וליגת הנוער. מטרת הליגות הללו מתחלקת לשתיים: ברמה האישית, ללטש את יכולותיכם המקצועיות והמנטאליות וזאת באמצעות כמה שיותר אימונים ודקות משחק בליגות תחרותיות ומלאות עניין. ברמה הקבוצתית והארצית, המטרה המרכזית של הליגות הללו היא לייצר כמה שיותר שחקני ליגה לגיטימיים לגיל הבוגרים, ואם הדבר גם יסתיים בניצחונות ואליפויות, אף אחד לא יתלונן על כך.

ליגת העל לנוער שהיא ליגת נוער בכדורסל מחולקת למחוזות צפון ודרום, כאשר בכל אחד מהם 12-13 קבוצות. אחרי משחקי העונה הסדירה, נפתח הפלייאוף אשר מפגיש בסיומו את אלופת המחוז הצפוני לזאת הדרומית למשחק האליפות. ליגת התיכונים משוחקת בצורה של בתים, ולאחריו המובילות ממשיכות למשחקי הפליאוף מול מובילות הבתים האחרים, עד למשחק הגמר.

סוכן שחקני כדורסל – הנתיב להצלחה נפתח עבורכם

אין ספק, ליכולת המקצועית, לכישרון, לנכונות לעבודה קשה, לחוסן המנטלי – לכל אלו משקל משמעותי בסיכויי ההצלחה שלכם להשתלב בליגת הנוער או התיכונים ובכלל בעולם של כדורסל ישראלי, אבל יש אלמנט נוסף שלא ניתן להפחית בערכו: עבודתו של סוכן שחקנים. למשחקי הליגות מגיעים דרך קבע ציידי כישרונות, סקאוטרים וצוותים מקצועיים ממועדוני ליגת העל והליגה הלאומית, שמחפשים את הכוכב הבא שלהם ושל ישראל.

רק סוכן מקצועי ידע לשווק אתכם כראוי ולגרום לכך שתהיו תמיד בפנקסים של כל האנשים החשובים הללו, כשסוכן מוכר ובעל מוניטין אף יחזיק בקשרים המתאימים עם אותם אנשים, מה שתמיד עוזר. מרגע ההתעניינות, הוא משתמש בידע הרב שלו לוודא התאמה מקצועית ולא-מקצועית ביניכם לקבוצה מסויימת. הוא מנהל עבורכם את המשא ומתן הכספי והלא-כספי, ודואג לעתידכם בכל מקרה וצרה שלא יקרו.

יתרונות נוספים בהתקשרות עם סוכן שחקנים בגיל הנוער

כל כוכב כדורסל ידע לומר לכם כי מעולם הוא לא הסתפק רק באימונים במסגרת הקבוצתית, אלא דאג לעבוד קשה הרבה מעבר לכך. סוכן שחקני כדורסל ברמה גבוהה מבין את החשיבות של הדבר ובהתאם לזאת ידע לקשר אתכם לאנשי מפתח חשובים נוספים דוגמת מאמני כושר אישיים (כאמור, אימונים רק במסגרת הקבוצות לא תמיד מספיקים), פסיכולוגי ספורט (התמודדות עם קשיים היא חלק בלתי נפרד מספורט מקצועני) ואנליסטים שמתמחים בתחום הספורט שיעזרו לכם לגלות במה אתם צריכים להשתפר על סמך נתונים מדוייקים.

בשורה התחתונה, עם הנתונים קשה להתווכח: מרבית שחקני כדורסל הישראלים שהצליחו לפרוץ קדימה לאחר גילאי הנוער ולהגשים חלומות, נעזרו בשירותיה של סוכנות שחקני כדורסל מקצועית. אל תוותרו על כך ותשפרו בצורה משמעותית את סיכוייכם לקריירה מקצוענית באחת .הליגות המובילות בישראל וברחבי הגלובוס

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..