כדורסל ישראלי – כך תצליחו להשתלב בתחום

אם גם עבורכם כדורסל ישראלי הוא חלק בלתי נפרד מההנאה בחיים ואתם בטוחים שאתם יכולים להשתלב בו גם בצורה מקצוענית, השורות הבאות מיועדות במיוחד עבורכם. מייד תבינו כיצד התקשרות עם סוכן שחקני כדורסל מקצועי, תוכל לשפר את סיכוייכם לפרוץ קדימה ולשחק באחת הליגות הקיימות בישראל.

כדורסל ישראלי, נעים להכיר

יותר מ-90 שנים חלפו מאז נוסדה קבוצת הכדורסל הראשונה בישראל (לא, דווקא לא מכבי תל אביב. הפועל חיפה…) והאהבה לכדור הכתום לא נעלמה לרגע. כיום פועלות בישראל 5 ליגות שונות, בהן משחקים אלפי שחקנים. הליגה הבכירה – ליגת העל, הינה ליגה מקצוענית לכל דבר ועניין, כשגם מרבית השחקנים בליגה המשנה (“הליגה הלאומית”) מתפרנסים מתחום זה בלבד. כשמדברים על כדורסל ישראלי בליגות הנמוכות יותר (ארצית, א’ ו-ב’), הרמה היא כבר חצי מקצוענית / חובבנית והכסף פחות משחק תפקיד, אך הנשמה והאהבה – בהחלט.

בשתי הליגות הבכירות משחקים ישראלים וזרים גם יחד. 12 קבוצות משחקות בליגה הבכירה (נכון לעונת 2020/21), בעוד בליגת המשנה 14 קבוצות. עונת המשחקים כוללת שני סיבובים מלאים, ובסיומם – משחקי פלייאוף במאבק על האליפות בליגת העל ועל הזכות להעפיל לליגה הבכירה (מהליגה הלאומית). בקיצור, קרנבל שבועי של מתח, אדרנלין והנאה שלא יודעת שובע.

סוכן שחקנים – מגשים החלומות הפרטי שלכם

אז נכון, אם אתה שחקן כדורסל זה נחמד לשחק בליגות הילדים והנוער או לככב בליגה למקומות עבודה, אבל מתישהו אתם אמורים לתת את הקפיצה בדרך למקצוענות אמיתית. פשוט זה לא, אבל אם כדורסל ישראלי זורם לכם בדם, ניחנתם בכישרון, אמביציה ומוסר עבודה, ולא פחות חשוב – השכלתם להתקשר עם סוכן שחקנים איכותי, הסיכויים בהחלט עשויים לפעול לטובתכם. שלא יהיה לכם ספק: בניגוד למצב לפני 20-30 שנה, כיום ללא סוכן שחקנים, הסיכויים שלכם להשתלב בליגות המובילות של הכדורסל המקומי קלושים ולא משנה כמה כישרון יש לכם. סוכן יכול לסייע לכם במספר רב של אספקטים. הנה השניים המרכזיים:

התאמת קבוצה – בדיוק כשם שלא כל משרה מתאימה לאדם המובטל מעבודה, כך לא כל קבוצה מתאימה לכל צעיר כשרוני המחפש את דרכו. סוכן מקצועי יסייע לכם למצוא את הקבוצה, צוות האימון וההנהלה המחפשים בדיוק את מה שיש לכם להציע. כך תוכלו לזכות בהזדמנות אמיתית ושקט נפשי להוכיח את יכולותיכם.

הפן הכספי – עם כל הכבוד לאהבה לכדור, צריך גם להתפרנס מהמקצוע. קריירת כדורסל מקצוענית נמשכת 10-15 שנה לכל היותר וחשוב להוציא מהשנים הללו את המקסימום גם בפן הכלכלי. סוכן שחקנים יסייע לכם ליהנות מחוזה הוגן, אשר יבטיח את עתידכם הכלכלי ויגן עליכם במקרה של פציעה ובמקרים אחרים.

סוכנות הכדורסל “רון ספורט” – הנתיב שלכם להצלחה

אם חלומכם הגדול הוא להשתלב באחת מליגות הכדורסל הפועלות בישראל, הגיע הזמן שתכירו את סוכנות שחקני הכדורסל “רון ספורט”. כדורסל ישראלי מהווה חלק בלתי נפרד מהתמחות הסוכנות בשני העשורים בהם היא פעילה, מה שמתבטא במערכת קשרים ענפה ומוניטין מצויין שעוזר לה להשיג לכל מיוצג את הקבוצה המתאימה לו ביותר והחוזה המשתלם ביותר. מוזמנים ליצור קשר ונשמח לדאוג גם לכם.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..