ייצוג שחקניות כדורסל – הקריירה מתחילה כאן

אלפי צעירות ברחבי הארץ חולמות על היום בו יניפו את צלחת האליפות של ליגת כדורסל הנשים בישראל ואף ילבשו את מדי הנבחרת. הדרך אל הגשמת החלום כוללת מכשולים רבים, אך יש מי שבא לעזרה: סוכנויות שחקניות הכדורסל אשר מצליחות להוציא את המיטב מכל אחת. על החשיבות של ייצוג שחקניות כדורסל על ידי סוכנות מקצועית וכיצד מזהים איכות בתחום הזה, תוכלו לקרוא מייד.

ייצוג שחקניות כדורסל בישראל – 70 שנה של אהבה ואתגרים

70 שנה חלפו מאז השתתפה לראשונה נבחרת ישראל בכדורסל נשים בטורניר בינלאומי. כמעט עשור חלף מאז רגע השיא של כדורסל הנשים בישראל, שעה שקבוצת אליצור רמלה זכתה בגביע היורוקאפ היוקרתי. ובין לבין, הפך כדורסל הנשים לסיפור אהבה עבור צעירות רבות שעובדות קשה מסביב לשעון בדרך להגשמת החלום הגדול – קריירת ספורט מקצוענית.

אלא שבניגוד לשחקני הכדורסל הגברים, מרבית השחקניות הישראליות נאלצות להתמודד עם אתגר לא פשוט: תנאי השכר המוצעים בענף אינם גבוהים דיו על מנת לחיות בכבוד (למעט השחקניות הבכירות ביותר), דבר המתנגש עם הצורך להתאמן כמעט מדי יום ולשמור על רמת מקצוענות גבוהה. תוסיפו לכך את העובדה שקריירה מקצוענית של כדורסלנית אורכת, במקרה הטוב 15 שנה, והרי לכם מכשולים לא פשוטים שמחייבים התקשרות עם סוכנות אשר ייצוג שחקניות כדורסל הוא תחום ההתמחות שלה.

בעיה נוספת עימה נאלצות להתמודד כדורסלניות ישראליות היא מיעוט בסוכנויות “רציניות” ומקצועניות. בניגוד לענף המקביל הגברי, שם קיימת אינפלציה של ממש בסוכנים מורשים, מרבית הסוכנים נמנעים מעיסוק באגף הנשי של הענף, מסיבות שונות (עמלות נמוכות יותר, שווקים מצומצמים ועוד). כך שחשוב לשים לב עם איזו סוכנות מתקשרים ועד כמה הסוכנים שלה לוקחים את עבודתם ברצינות.

יצוג שחקניות – מקצוענות שמובילה להצלחה

אם הגעתן עד לכאן, אתן בוודאי מבינות עד כמה הנושא של ייצוג שחקניות כדורסל על ידי סוכנות מקצועית הוא דבר חשוב וקריטי כל כך. כי כשהקריירה כה קצרה ואפשרויות ההכנסה לא רבות, אתן חייבות מישהו שייצג את האינטרסים שלכן ויידע למצוא את המקום הנכון עבורכן – הן מבחינת הקריירה והן מבחינת החיים בכללותם. הבחירה בסוכנות כזו או אחרת עשויה (או עלולה) להיות זאת שתכריע: קריירה יציבה, מתמשכת ומשתלמת כלכלית, או דשדוש בין ליגות חובבניות ושכר שלא מכסה את הוצאות הדלק.

:סוכנות ייצוג שחקניות כדורסל שכדאי להתקשר עימה על מנת לקבל תפקיד בקבוצת כדורסל טובה, חייבת להיות בעלת מספר מאפיינים

.סוכני החברה צריכים להיות בקיאים ללא דופי בכדורסל הנשים הישראלי, האירופאי והבינלאומי, לרבות בליגות הצעירות וליגות המשנה בישראל

סוכני החברה חייבים להיות מקושרים לקבוצות הכדורסל בארץ, ורצוי שגם בעלי היכרות לקבוצות שונות בעולם. היכרות אישית ומקצועית עם מאמני .ומנהלי הקבוצות תטיב עם לקוחות החברה

הסוכנות לא חייבת לעסוק רק בתחום כדורסל הנשים, אבל על סוכניה לראות בייצוג הכדורסלניות מטרה מרכזית, ולא להתייחס לענף ולשחקניות כאל “כסף קטן” אל מול שאר הלקוחות.

בשורה התחתונה, ייצוג שחקניות כדורסל על ידי סוכן שחקנים הוא הדרך להפוך כישרון והשקעה לקריירה מכניסה. אז הקדשנה זמן ומחשבה בבחירת הסוכנות שתקפיץ אתכן לגבהים חדשים! ורק תרוויחו מכך!

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..