ייצוג שחקני כדורסל ע”י סוכן מקצועי

בחירת סוכנות מקצועית לייצוג שחקני כדורסל

בכדי להיות שחקן כדורסל מקצועי נדרשים מאפייני אישיות ואופי מסוימים לצד יכולות פיזיות. זה לא משהו שאפשר לעשות אותו ”על הדרך“. זה לא תחביב או משהו שעושים בשביל לפרוק אנרגיות בסוף היום. להיות שחקן כדורסל בקבוצה מקצועית ורלוונטית זה מקצוע כמו כל מקצוע אחר וזה דורש לפעמים הרבה יותר בהשוואה למקצועות אחרים. דרך התמקדות במקצוע הלא פשוט הזה, נוכל להסביר לכם את החשיבות של ייצוג שחקני כדורסל בארץ ובחו“ל.

בשונה מהרבה מאוד מקצועות אחרים, לשחק כדורסל זה לא משהו שאתה עושה ואז בסוף היום משאיר מאחוריך. זה משהו שמלווה אותך כל הזמן, כל יום מחדש ואתה חי איתו לטוב ולרע. אז נכון. כמעט לכולנו יש סביבה תומכת. משפחה, אישה, ילדים, חברים קרובים, הורים. אבל במקצוע כמו כדורסל, זה לא מספיק. צריך את התמיכה המקצועית הזו שהיא חלק בלתי נפרד מהמהות של כל שחקן ושחקן.

הכדורסל ממלא חלק חשוב ומרכזי ושם את השחקן עמוק בתוך העולם הזה. שחקן כדורסל קם בכל בוקר מוקדם מאוד והוא מתאמן. לפעמים יותר מאימון אחד ביום. זה לא רק האימונים בתוך הקבוצה, זה אימון פיזי ומנטלי מתמיד הדורש השקעה בלתי פוסקת. זה בא לידי ביטוי בכל דבר שהשחקן עושה: בכמות השעות שהוא ישן, באוכל שהוא צורך, במטרות שהוא מציב לעצמו בכל יום מחדש. אין כזה דבר חופש. הגוף תמיד חייב להיות מוכן למשחק הבא. שחקן כדורסל מקצועי וטוב הוא כזה אשר מתאמן ומתחרה בעקביות, כל יום, כל שבוע, כל חודש לאורך כל השנה. זה מצריך המון משמעת עצמית, המון אנרגיות, המון יכולת פיזית ומנטלית גם יחד.

מכאן אפשר להבין את החשיבות הגדולה שבבחירת סוכנות המתמחה בייצוג שחקני כדורסל או במילים אחרות – סוכן שחקני כדורסל..

ייצוג שחקני כדורסל

מהניסיון שלנו, אין נוסחא אחת להצלחה. כל שחקן הוא יחיד ומיוחד, לכן הוא מתייחסים לכל שחקן שמגיע אלינו באופן שונה. הקריירה של כל שחקן משלבת נצחונות, הפסדים, פציעות, רגעי שיא ורגעי משבר ולכן בכל רגע נתון השחקן חייב לדעת שיש לו גב, שיש לו על מי לסמוך מבחינה מקצועית ואישית.

אנחנו כאן כדי לתת מענה מלא לשחקנים שלנו ולמצוא ביחד את הנוסחא המדוייקת להצלחה. הקשרים, הניסיון, המקצועיות עושים את ההבדל והופכים אותנו מעוד סוכנות לייצוג שחקני כדורסל לסוכנות המובילה ביותר בישראל.

אחד הדברים שהכי משפיעים על הצלחתו של השחקן קשורה באופן ישיר לקבוצה שבה הוא ישחק. מה האוריינטציה של הקבוצה, מה הרמה שלה בליגה, עד כמה הקבוצה תתמוך בקידום הקריירה שלו – אלו הם דברים שחייבים להילקח בחשבון ובשביל זה אנחנו נמצאים כאן. הסוכנות שלנו – הסוכנות של רוני לופו – קיימת משנת 2001 והיא הוקמה במטרה לייצג שחקני כדורסל בישראל ולקדם את הקריירה שלהם.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply