סוכן שחקן כדורסל

סוכן שחקן כדורסל – איש ולו תפקידים רבים

כמעט כולנו מכירים את הסצנה מהסרט “ג’רי מגוויר”, בה מתקשר שחקן הפוטבול הממורמר לסוכן שלו (תום קרוז) וצורח עליו בתסכול מהול בהתלהבות: Show me the money!!. הסצנה, שהפכה לאבן תרבות קטנה בעידן הקולנוע המודרני, מייצגת בצורה הומוריסטית ומעט ריאלית את מערכת היחסים בין סוכן לשחקנים שלו, שמעוניינים להרוויח יותר בעקבות הכישרון שלהם ודוחקים את הסוכן על-מנת שיעשה את עבודתו וימצא להם את הקבוצה שהכי משתלם להם לשחק עבורה.

יחד עם זאת, במציאות שמחוץ לסרטים ההוליוודיים, לסוכן שחקן כדורסל יש תפקיד הרבה יותר מורכב בחייו של השחקן מלבד להשיג את החוזה השמן הבא. סוכן שחקנים אמיתי הופך במהלך הדרך ליד ימינו של השחקן והוא זה שמייצג אותו מול הקבוצות מבחינה כספית ולוגיסטית, אך גם חי את ההצלחות של השחקן וצריך להיות זה שהשחקן סומך עליו יותר מכל. ברגע שאין יחסים עדינים של אמינות ואמון בין סוכן שחקן כדורסל לשחקן עצמו, יהיה קשה לשמר את הקשר לאורך תקופה ובסופו של דבר, זה יפגע בקריירה של השחקן. זאת משום שביסוס היחסיים החבריים והמקצועיים בין הסוכן לשחקן לאורך זמן, הם אלו שמעניקים לסוכן מוטיבציה לייצג אותו בצורה הטובה ביותר ולסייע לו להתברג במועדוני הכדורסל הנחשבים בארץ ובעולם.

סוכניות שחקנים מובילות

התכונות החשובות של סוכן שחקן כדורסל

במידה ואתם מחפשים לעצמכם סוכן שחקני כדורסל בתל אביב וישראל יש כמה פרמטרים שעליכם להביא בחשבון כאשר אתם מתלבטים ומחליטים באיזה סוכן לבחור.

ראשית, בחרו סוכן עם המלצות מוכחות. לסוכן מקצועי יהיה רזומה מרשים בתחום וכפועל יוצא שלו גם רשימת שחקנים מכובדת שישמחו להעיד בכתב או בעל-פה כי הם חייבים לו חלק מהצלחתם. יש לבדוק היטב מי הם השחקנים אותם הוא מייצג, מה מאפיין אותם ולאילו הישגים הם הגיעו תחת חסות הסוכן. כל פרטי המידע האלו יסייעו לכם לגבש החלטה לגבי סוכן מסוים.

שנית, סוכן שחקן כדורסל צריך להיות ניסיון רב שנים בתחום. סוכן שחקן כדורסל משפר את עבודתו לאורך זמן, שמביא איתו את הניסיון וזהו אכן מקצוע המצריך ניסיון. חפשו סוכן שחקן כדורסל שפעיל בתחום כבר שנים רבות ומכיר את כל נבכי עולם הכדורסל הישראלי מכל צדדיו. ההיכרות הזו היא מה שתאפשר לו לקדם אתכם ולתפור לכם את החוזה הבא.

בנוסף, בחרו סוכן שחקן כדורסל שמכיר את התחום גם מתוך המגרש. כלומר, סוכן שהיה שחקן בעצמו או מאמן, יוכל להעניק לכם שירות ברמה גבוהה יותר ממי שמכיר את התחום אך לא מהצד השני.

ולבסוף, בחרו סוכן שחקן כדורסל אמין, כזה שפועל לפי הכללים ומקפיד לגבות כל חוזה והתקשרות עם סימוכין משפטיים מעורכי דין. ברגע האמת, נקיון הכפיים הזה עשוי להתגלות כמה שמבדיל בין סוכן פשוט לסוכן מצוין.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply