אודות רון ספורט

מייצגים שחקני כדורסל מקצועיים מזה שני עשורים

ייצוג שחקנים בליגות כדורסל בישראל ואירופה

רוני לופו ייסד את סוכנות רון ספורט בשנת 2001 כדי לייצג שחקנים בישראל ולקדם את הקריירה של השחקנים הישראלים. רוני הוא בוגר בית הספר למאמנים בכדורסל במכון וינגייט לחינוך גופני ולספורט, ובמהלך השנים פיתח רשת קשרים רחבה עם מאמנים ומנהלים ישראלים, המבוססת על מקצועיות, אמון וידידות.

הנה חלק מהשחקנים שאנחנו מייצגים וממשיכים לייצג נאמנה מדי יום:

רביב פיטשון
יהונתן שולדברנד
נתנאל ארצי
טל לב
אליעד טל
מרים חנון
גילי אייזנר

אודות הסוכנות

ב- 19 השנים של קיומה, הסוכנות שלנו בנתה מוניטין של יושר, מקצועיות ומחויבות מוחלטת לקידום הקריירה של השחקנים שאנו מייצגים. שחקנים, אתם מבלים שנים בפיתוח הכישורים שלכם, ולכן אתם צריכים סוכנות אשר תעשה הכל כדי להבטיח שאתם ומשפחותיכם תקבלו את התועלת המקסימלית. רון ספורט עובד אתכם ובשבילכם. עם רון ספורט המייצג אתכם בכל שלבי הקריירה שלכם, תדעו שאתם עושים את המקסימום האפשרי להבטחת עתידכם. 

הסוכנות מייצגת שחקנים ושחקניות כדורסל מקצוענים במשך כמעט שני עשורים. רון ספורט, שנוסדה על ידי רוני לופו בשנת 2001, החלה בייצוג מיטב שחקניות הכדורסל הזרות הטובות ביותר ששחקו אי פעם בישראל. הסוכנות עובדת בשותפות עם מייק קאונד וטום קרוס בארצות הברית, ואנחנו הנציגים הבלעדים שלהם בישראל. בין היתר אנו מייצגים את השחקניות המובילות צ’לסי הופקינס, אלכס הארדן, אליסון הייטאואר, אריאל אדוארדס ואדוט בולגאק. בין השחקניות הישראליות המיוצגות על ידי הסכונות תמצאו את צליל וטורי, גילי אייזנר, אופיר בנט, טל לב, רומי לוי, מירים חנון, דניאל רבר ועוד.

במהלך שנת 2004, עם מוניטין, מקצועיות ויושר, הסוכנות הורחבה והחלה לייצג גם שחקנים גברים ישראלים. רבים מהם היו אתנו מתחילת הקריירות המקצועיות שלהם וגדלו יחד עם הסוכנות. שמות כמו עמית שמחון, ניצן חנוכי, דגן יבזורי, מיכאל מושקוביץ, טל דן, יהונתן שולדברנד, נתנאל ארצי, אריאל נבון הם רק שמות בודדים שהסוכנות ייצגה ומייצגת במהלך השנים.
סוכנות רון ספורט מציבה את האינטרסים של השחקנים שלה בחוד החנית של כל קשריה עם מועדונים בארץ ובחו”ל. בשיתוף פעולה הדוק עם עורך דין רועי רוזן המתמחה בליטיגציה  בספורט וכן עם רואה חשבון מיכה שטננברג המתמחה במיסוי ספורט, אשר בקיאים בתקנות FIBA ​​לעומק, אנו מנהלים מו”מ על החוזים הטובים ביותר האפשריים עבור כל השחקנים שלנו. רון ספורט מסתעף גם לכדורסל האירופי ומשתמש בעשרות שנות הניסיון שלו ובקשרים המקצועיים הרבים שלו, ברחבי העולם על מנת לספק לשחקנים מארצות הברית וישראל ייצוג אירופאי.

שחקנים ושחקניות, רון ספורט מחכה לכם!