בחיפוש סוכנות שחקנים ייצוג מקצועי הוא הדבר הכי החשוב

אם גם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בליגות הילדים והנוער בישראל, כדאי שתלמדו שיעור חשוב: בכדורסל המודרני, כישרון אינו מספיק, אפילו אם מוסיפים לו מוטיבציה גבוהה ונכונות אדירה להצליח. כדי להשתלב בכדורסל המקצועני המודרני, אתם חייבים סוכנות שחקנים. ייצוג עצמי לא מוביל לשום מקום, בעוד עם סוכנות רצינית, השמיים הם הגבול…

?ייצוג על ידי סוכנות שחקנים – מדוע זה כל כך חשוב

הגיוני לחשוב שבימינו, כשהיכולת לעלות סרטון ולהפיץ אותו למיליוני אנשים פשוטה ומהירה מאי פעם,

לא יהיה צורך בהתקשרות עם סוכנות שחקנים. ייצוג שכזה הרי עולה הרבה כסף, ולמה לשלם על משהו שאפשר לעשות לבד? אז זהו, שדווקא כעת, החשיבות של העניין גבוהה מאי פעם. ענף הכדורסל התפתח מאוד וכולל מאות שחקנים מקצוענים בישראל ורבבות ברחבי העולם. איך תבלטו מעל כל השאר בלי סוכן? פעם לקשרים לא הייתה כל כך חשיבות, כיום זהו רוב הסיפור. סוכן מקושר יעשה את העבודה שתריסר סרטוני "תצוגת תכלית" לא יעשו.

אבל זה לא הכול. נניח שיקרה הנס ותצליחו למצוא קבוצה ראויה בכוחות עצמכם. איך תצליחו לייצר לעצמכם חוזה שיבטיח את עתידכם המקצועי והכלכלי? יש לכם הכשרה וניסיון בעריכת חוזים מול עורכי דין ומנהלי כספים של קבוצות? אתם עלולים להפסיד סכומי כסף גבוהים פי כמה מאלו שהייתם משלמים לסוכן, אם תבחרו לייצג את עצמכם במשא ומתן. בשורה התחתונה, סוכנות שחקני כדורסל גם פותחת לכם דלתות מבחינת קריירת כדורסל מקצוענית וגם דואגת לכם מבחינה פיננסית, ובשביל הדברים הללו צריך קשרים, ניסיון, ידע ויכולת.

סוכנות שחקנים ייצוג ברמה גבוהה

:כאשר מדברים על סוכנות שחקנים, ייצוג מקצועי ברמה גבוהה יתבטא בכמה היבטים

מערכת קשרים – הזכרנו זאת קודם אך נדגיש זאת שוב. סוכנות שחקני כדורסל ברמה גבוהה היא כזאת שמחזיקה במערכת קשרים ענפה עם כל קברניטי הקבוצות בשלל הליגות בישראל, מה שמשפר את סיכויי המיוצגים שלה לחתום באחת מהן. יש לזכור כי הסגל של כל קבוצת כדורסל בנוי מ-12 עד 14 שחקנים בלבד וכי על כל מקום מתחרים מאות שחקנים נוספים. מי שמיוצג על ידי סוכנות מקושרת יותר, יוכל לקבל יתרון על שחקן אחר, לעיתים גם בלי שום קשר ליכולת שלו.

ידע רב בעולם הכדורסל – בסוכנות שחקנים מובילה אומנם ידעו להשיג כמעט לכל מיוצג חוזה בקבוצת כדורסל מקצוענית, אך גם ידעו לבחור את הקבוצה המתאימה למיוצגים שלה. הידע הרב שיש לסוכנות שכזאת על כל ענף הכדורסל, בארץ ובעולם, מאפשר לה לדעת בכל רגע נתון איזו קבוצה זקוקה לסוג שחקן שהיא מייצגת. למשל, קבוצה שמחפשת שחקן כדורסל צעיר וכשרוני שתוכל לפתח, קבוצה שסובלת ממכת פציעות וזקוקה באופן נואש לשחקן לעיבוי הסגל ועוד.

אם אתם מעוניינים לשפר את סיכוייכם להשתלב בכדורסל הישראלי באופן מקצועני ומחפשים סוכנות שחקנים, ייצוג על ידי סוכנות כדורסל רון ספורט הוא בדיוק מה שאתם צריכים. מזה שני עשורים שהסוכנות מתמחה בייצוג שחקנים בישראל ובאירופה והיא תשמח לעזור גם לכם בדרך לקריירה מוצלחת.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..