?כיצד תהפכו את ילדכם לכוכב הכדורסל הבא

הורים רבים חולמים על היום בו בנם הקטן יקלע שלשת ניצחון באולם ספורט גדוש אוהדים נלהבים. אבל בדרך להגשמת החלום הספורטיבי, נמצאים מספר שלבים עיקריים. כיצד גם ילדכם יוכל לממש את הפוטנציאל שלו ולהפוך לשחקן כדורסל מקצועני? את זאת תבינו מייד.

שלב ראשון – מכירים את הכדור הכתום

הורים רבים תוהים מתי כדאי להתחיל להניע את הילד לכיוון הכדור הכתום? ובכן, התשובה היא שאף פעם לא מוקדם מדי! תנו לילד כדור כבר בגיל 3 ותראו איך הוא מגיב. לאט לאט תהפכו את המשחק ללימודי יותר. הראו לו כיצד מכדררים, זורקים, מוסרים ותופסים. בגיל 5 ואפילו לפני כן, במידה והילד מביע עניין, מומלץ לרשום אותו לחוג כדורסל או להיעזר בשירותיו של מאמן ילדים אישי.

שלב שני – כושר, תזונה וספורטיביות

הילד מצטיין בחוג ואף מתמיד באימונים האישיים? מומלץ לחפש עבורו קבוצה באחת מאגודות הספורט, שם יעבור אימונים סדירים ומקצועיים יותר, במהלכם מתקיימת עבודה על מרכיבים שונים של המשחק ואף צוברים ניסיון משחק ראשון בליגות הילדים השונות. שלב זה נמשך לאורך שנים והוא כולל בכל עת תוכניות עבודה ושיפור על מנת למקסם את הפוטנציאל של הילד.

בשלב כלשהו, משתלבים אימוני הכדורסל גם עם חיזוק מבנה הגוף באמצעות אימונים בחדר הכושר, כשבמקביל הילד ילמד במסגרת אגודת הספורט גם את כל היסודות החשובים הקשורים לאורח חיים של ספורטאי – כושר גופני, תזונה נכונה, חוסן מנטלי (התמודדות עם הפסדים וכישלונות) וכדומה.

שלב שלישי – הופכים את התחביב לעיסוק

את השלב השלישי, שאמור להתחיל אי שם בשלהי העשור השני לחייו של הילד (שכבר הפך לנער מתבגר, כוכב כדורסל בהתהוות), אפשר לכנות

.LET’S TALK BUSINESS

.כאן העסק מתחיל להיות רציני  יותר, ורגע לפני שזה קורה, חשוב מאוד לשכור את שירותיה של סוכנות שחקני כדורסל מקצועית

סוכנות שכזאת עוסקת במגוון נושאים ובראשם ייצוג שחקני כדורסל בכל הרמות והגילאים. תחת ה”טייטל” של סוכן שחקנים נמצאות מגוון משימות, החל מהפצת שמו ויכולותיו של המיוצג, דרך מציאת קבוצה מתאימה, ועד הבטחת חוזה הוגן וראוי, אשר יקנה לכל שחקן כדורסל ישראלי או בין לאומישקט מקצועי וכלכלי לטווח ארוך.

כך תזהו סוכנות שחקני כדורסל איכותית

סוכנות שחקנים טובה היא כזאת שאין מנהל מקצועי בליגות הבכירות (לרבות ליגות הנוער והצעירים) שלא מכיר את שמה, היא כזאת שהסוכנים שלה עובדים מסביב לשעון ולא מוותרים לרגע כדי למצוא למיוצגים שלהם את הקבוצה הנכונה עבורם, והיא כזאת שהעובדים שלה מכירים את הליגות, הקבוצות והנתונים מתוך שינה. בקיצור, זו סוכנות שתיתן את הלב והנשמה עבור השחקנים שהיא מייצגת.

?התקשרות עם סוכנות כדורסל – שווה את זה

נכון, ייצוג מקצועי עולה כסף. אבל התרומה שלו אדירה לקריירה של כל שחקן, הן בשלבים הראשונים והן לאורך הקריירה.  כיום, פשוט אי אפשר להצליח בלי ייצוג מקצועי וראוי, אז אל תיתנו לכישרון של הילד שלכם להתפספס בין הידיים רק בשל הרצון שלכם לחסוך. בחרו סוכנות שחקני כדורסל מקצועית  ומנוסה ושפרו את סיכויי הילד שלכם להפוך לכוכב הכדורסל הבא.  צרו קשר עם סוכנות רון ספורט.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..