סוכן שחקנים כדורסל – הדרך הבטוחה להצלחה

על סוכן שחקנים כדורסל וחיות אחרות

יש הרבה סוגים של סוכני ספורט, כשם שיש הרבה סוגים של ענפי משחק. כיום, כל שחקן שמכבד את עצמו והבין כי ללא סוכן שחקני כדורסל טוב הסיכויים שלו להצלחה פוחתים משמעותית, ממהר לחתום אצל סוכן איכותי וממולח. כשחושבים על סוכן שחקנים כדורסל הוא אחד הענפים שעולים מיד לראש וזאת לאור ריבוי הקבוצות והאפשרויות השונות שעומדות בפני כל שחקן. בניגוד לענפי ספורט בהם התחרות היא יחידנית ומול אויב אחד (למשל, טניס או ג’ודו), שחקני כדורסל מתמודדים בקבוצה ולכן על כל פרט בה להרגיש שלם במלוא האחוזים עם מקומו בה ועם ההתנהלות סביבו.

הדבר העיקרי שמייחד סוכן שחקנים כדורסל או כל תחום אחר, הוא האמינות הרבה שהוא משדר והוכחות כי ניתן לסמוך עליו במילים או במעשים. אם אתם מתלבטים לגבי סוכנויות שחקנים מובילות או סוכן מסוים, אל תהפכו את המחיר לשיקול העיקרי שלכם. בדקו את המוניטין והעבר של הסוכן, בקשו המלצות אם צריך ובכלל, למדו אל מי אתם מתנהלים. אחרי הכול, סוכן טוב יכול ללוות אתכם גם כל החיים וכדאי לבסס את ה “זוגיות” הזו מההתחלה על תיאום ציפיות בריא וחתימה על חוזה מפורט המפרט את תפקידי הסוכן, חובותיו וזכויותיו.

אם אתם מחפשים סוכן שחקנים כדורסל צריך לזרום לו בדם

כדי שתרגישו חיבור חזק לסוכן שלכם והכימיה ביניכם תאפשר לו לקדם אתכם על בסיס קבוע, רצוי שתמצאו סוכן שחי ונושם כדורסל בדרכים שונות. סוכן שהיה בעברו שחקן בעצמו או מאמן, יוכל לאתר את הכישרון שלכם במהירות ולדאוג לכם לאורך כל הדרך. בנוסף, סוכן איכותי הוא כזה שמקושר בתחום ומקיים יחסים מקצועיים וחברתיים עם שחקנים אחרים, עוזרי מאמן ומאמנים. לכן, ככל שההתעמקות שלו בתחום הספורט הספציפי גדולה יותר, כך גדלים הסיכויים שהקשרים שצבר הם משמעותיים ויכולים לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר. בנוסף, סוכן המכיר מקרוב את האתגרים שספורטאים עומדים בהם, יוכל להיות שם בשבילכם ולתמוך בשעת הצורך, הרבה יותר מלהשיג עבורכם את החוזה השמן הבא. ספורט תחרותי יכול לגזור משאבים פיזיים ומנטליים רבים ולעיתים הסוכן הוא זה שנמצא שם עבורכם.

סוכן שחקנים כדורסל גברים וכדורסל נשים

בכל הנוגע לספורט תחרותי או ייצוג שחקני כדורסל, להבדלים בין המינים יש פחות משמעות משום שהקבוצות מלכתחילה מחולקות לפי מין ובכל קבוצה ניתן לאתר שחקנים שהם מוכשרים במיוחד וצפויה להם קריירה מפוארת. לכן, אין שום מניעה לסוכן שחקנים לייצג את שני המינים. אחרי הכול, כישרונות יש בקרב כל ג’נדר וניתן למצוא שחקני כדורסל מוכשרים מאוד ולצדם שחקניות כדורסל שהן בגדר עילוי. סוכן שחקנים כדורסל גברים יכול לייצג גם נשים וההיפך. העיקר הוא היכולת לדאוג לאינטרסים של השחקנים בקבוצות הגברים או הנשים ולדאוג כי הם יכבשו שיאים מקצועיים.

סוכן שחקנים כדורסל  

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply