סוכן שחקני כדורסל – טיפים לבחירת סוכן מנצח

סוכן שחקני כדורסל – איך בוחרים?

אנו חיים בעידן שבו תחום הספורט, ובפרט ייצוג שחקני כדורסל נחשב לאחד התחומים הכי מורכבים מבחינה מסחרית הן בהיבט המקצועי והן בהיבט המשפטי. להיות שחקן כדורסל מקצועי זה משהו שדורש מאיתנו המון הן מבחינת הזמן שאנחנו משקיעים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטלית. שחקן כדורסל נמצא תמיד עם היד על הדופק והרגליים על הקרקע. מדובר באימונים קשים שהמטרה תמיד נמצאת שם מול העיניים: להגיע לקבוצה טובה ולחולל בה שינוי אמיתי.

שחקן כדורסל מקצועי מתאמן, הוא לא מוותר לעצמו, הוא עושה הכל כדי להגשים את החלום ולכן הוא חייב שיהיה לו על מי לסמוך, מישהו שייצג אותו וידאג לאינטרסים שלו, גם בתקופות טובות וגם בתקופות משבר. הציפייה מהמאמן, מהמשפחה, מהחברים, מהקהל, מהקבוצה נמצאת שם תמיד ובתור שחקן כדורסל אנחנו חייבים שיהיה מי שיתמוך בנו וייצג אותנו לאורך כל הדרך.

מה התפקיד של סוכן שחקני כדורסל?

ובכן, בראש ובראשונה, התפקיד של סוכן כדורסל הוא לתת מענה וליווי מלא לשחקן בהיבט המקצועי ובהיבט הטכני. הוא אמור לתפעל את העניינים מה שנקרא ולדאוג לכל מה שקשור לקריירה של השחקן. הסוכן אמור לתמוך בשחקן ולסייע לו למצוא את הקבוצה המתאימה לו לפני שהעונה מתחילה, לבחון היטב את החוזה שנחתם בין הנהלת הקבוצה לבין השחקן, ללוות אותו לאורך כל העונה ולתמוך בתהליך ההתפתחות של הקריירה שלו. סוכן כדורסל שמאמין בשחקנים שלו משדר להם ביטחון שלא משנה מה קורה, יש לאותו שחקן את הגב הזה למצות את היכולות והכישורים שלו לאורך כל הדרך.

בתהליך בחירת סוכן כדורסל חשוב להתייחס לכמה פרמטרים חשובים. הראשון הוא החיבור, הכימיה, ההיבט האנושי שאי אפשר לפסוח עליו הרי בכל זאת אנחנו מדברים כאן על אנשים.

סוכן כדורסל

חייבים שיהיה חיבור ואמון בין השחקן לבין הסוכן. דבר נוסף שאי אפשר לוותר עליו בבחירת סוכן שחקני כדורסל הוא ההבנה, הניסיון והמקצועיות שהוא מפגין בתחום הזה. כדאי לבחור בסוכן שחי, נושם ומבין את התחום לפרטיו, זה לגמרי עושה את ההבדל. סוכן כדורסל טוב הוא סוכן שיש לו את הקשרים הנכונים ויוכל לקשר את השחקן לקבוצות שמתאימות לו. בנוסף, לסוכן כדורסל יש בדיוק את אותן התכונות של שחקן מצליח בין אם זה אמבציה, ביטחון עצמי, תחרותיות, רצון להצליח, יכולת לנהל משא ומתן בצורה מושכלת ועוד.

לסיכום, אם אתם נמצאים בתהליך של בחירת סוכן שחקני כדורסל אל תמעיטו או תזלזלו בתהליך. מדובר בבחירה שללא כל ספק תשפיע על שארית הקריירה שלכם ולכן חשוב לבחור סוכן שחקנים עם המלצות, מישהו שתמיד יהיה זמין בשבילכם וילווה אתכם לאורך כל תקופת הייצוג.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply