סוכנות שחקנים כדורסל לקריירה מוצלחת

 סוכנות שחקנים כדורסל להזנקת הקריירה שלכם

יכול להיות ששמעתם לא מעט פעמים שיש לכם פוטנציאל להיות שחקני כדורסל גדולים, אך בפועל אתם חשים שהפוטנציאל הזה, אפילו לא קרוב להיות מנוצל. החדשות הטובות הן, שאם יש לכם את הכישורים, הכישרון, ולא פחות חשוב מכך, את הרצון להצליח, אין שום סיבה שלא תעשו את זה. והחדשות העוד יותר טובות, הן שאתם בכלל לא צריכים לעשות את זה לבדכם, כל מה שאתם צריכים זאת סוכנות שחקנים כדורסל מקצועית ומנוסה לצדכם. סוכן שחקנים מקצועי ומנוסה, ידע לזהות את הפוטנציאל והכישרון האמתי שלכם ולפעול בכדי שהוא יצא אל הפועל. הסוכן ידאג “לשדך” אתכם לקבוצות המתאימות, ולנהל עבורכם משא ומתן עם הקבוצה המיועדת, על מנת שתזכו בסופו של דבר בחוזה הטוב ביותר אותו תוכלו לקבל.

לדעת שמישהו דואג לכם

סוכנות שחקנים כדורסל שהינה בעלת מוניטין דואגת לכל השחקנים המיוצגים אצלה באותה מידה – גם לשמות הגדולים שמשחקים בקבוצות הגדולות בארץ ואפילו בעולם. וגם לשחקנים מתחילים או יחסית צעירים – כוכבים של קבוצות תיכון מקומיות, שנחשבים לכישרונות ולהבטחות בתחום הכדורסל – שהרי כידוע, גם הם יכולים להפוך יום אחד לשמות הגדולים של המחר בעולם הכדורסל. כך שגם אם אתם שחקני כדורסל מתחילים, וגם אם כבר צברתם רזומה כזה או אחר בעולם הכדורסל, אם תבחרו בקפידה את הסוכנות, כמו גם סוכן שחקני כדורסל העומד מאחוריה, תוכלו להיות רגועים שיש מי שדואג לכם, ובשעה שאתם נמצאים באימון או במשחק, הוא פועל על מנת לאתר לכם קבוצות מתאימות, ובשלבים הבאים, גם לנהל משא ומתן עבורכם בדרך לחוזה המבטיח ביותר אותו תוכלו לקבל. כמובן שסוכנות השחקנים לא שוקטת על שמריה, גם לאחר סגירת חוזה בקבוצה – גם כאשר מדובר בקבוצה מובילה – כידוע, תמיד חשוב לשמור על ערנות, לנסות לחפש הזדמנויות חדשות, ולהתקדם עוד למעלה – לאחר ההגעה לטופ הארצי, תמיד כידוע, אפשר לשאוף גם לטופ העולמי.

מה לבדוק בעת בחירת סוכנות שחקנים כדורסל?

אם אתם מחפשים אחר ייצוג שחקני כדורסל או סוכנות שחקנים בכדורסל, חשוב מאוד לוודא מספר פרטים לגבי סוכן השחקנים כדורסל כגון: ניסיון, מוניטין, רשימת השחקנים המיוצגים באותה סוכנות (בדקו אם יש מיוצגים שהינם שחקני כדורסל מצליחים ובעלי שם), וכמובן, כדאי לבדוק שהסוכן מחזיק ברשותו רישיון בתוקף לייצוג של שחקנים. בחירה מושכלת נבונה באותה סוכנות שחקנים, תאפשר שקט נפשי בידיעה שיש מישהו שדואג לכם, ומנסה לדאוג שהאינטרסים שלכם יתממשו בצורה הטובה ביותר – מה שיאפשר לכם להתמקד אך ורק במה שחשוב בעבורכם – משחק הכדורסל.

אם גם אתם מחפשים אחר סוכנות שחקנים כדורסל, ולא רוצים להתפשר על פחות מהסוכנות המקצועית והמנוסה ביותר, חשוב שתדעו כי רונו לופו, מחכה לכם בסוכנות “רון ספורט”. אתם מוזמנים ליצור קשר, ולעשות את הצעד הראשון והמשמעותי, בדרך להזנקת קריירת הכדורסל שלכם.

   

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply