?סוכנויות שחקנים – איך תזהו סוכנות מוצלחת

בדיוק כמו הצורך להיעזר בשירותיו של עורך דין מהשורה הראשונה לענייניכם המשפטיים או הרצון הטבעי לשכור רואה חשבון מקצועי ומנוסה לצרכים הכלכליים שלכם. כך גם בכל הקשור לקריירת הכדורסל שלכם. ובמילים אחרות – אתם זקוקים לסוכנות שחקני כדורסל מקצועית ואמינה. סוכנויות שחקנים רבות פועלות בישראל ומעבר לים ועליכם לדעת לזהות את הסוכנות שבאמת תוכל למנף לכם את הקריירה. להלן מספר דגשים שיעזרו לכם בכך.

סוכנויות שחקנים – החשיבות הגדולה

לא חסרים סיפורים על שחקני כדורסל בעלי פוטנציאל עצום שלא הצליחו לפרוץ, רק בשל התעקשותם לוותר על הצעות הייצוג של סוכנויות שחקנים שונות. אז לאלו מכם שהינם שחקנים בהתהוות, הורים לצעירים בעלי פוטנציאל מקצועי או סתם מקורבים ליהלום מנצנץ – שתוהים כעת מה כל כך חשוב בסוכנות :שחקני כדורסל מקצועית כמו רון ספורט, נסביר בקצרה מדוע אסור בשום אופן לוותר על העניין

ריבוי שחקנים – דווקא בעידן הדיגיטלי של ימינו, כשבלחיצת כפתור כל קבוצה יכולה לצפות בביצועיו של כל שחקן בכל פינה בגלובוס, קבוצות דורשות מקורות אמינים (כמו סוכנות בעלת מוניטין) למידע אליו הן נחשפות. אינספור שחקנים מתחרים על מספר מקומות מצומצם בכל קבוצה וכל אחד דואג לערוך קלטת עם ביצועים מרשימים של יכולותיו. מרבית הקבוצות לא מקבלות החלטה רק על סמך כך אלא מעדיפות לשמוע גם דיעה מקצועית ואמינה לגבי השחקן שמעניין אותם. סוכנות שחקני כדורסל שיודעת לשווק את מיוצגיה היא בדיוק הגורם הזה, ולמעשה שחקן שלא מיוצג על ידי סוכנות, נחשב ללא רציני דיו.

ריבוי קבוצות – הכדורסל המקצועני התפתח רבות ב-2 העשורים האחרונים, דבר שמתבטא באינספור ליגות וקבוצות ברחבי הגלובוס שמחפשות שחקנים כל העת. מצד אחד הדבר מאפשר להרבה יותר שחקנים להצליח “להשתחל” לאחת הליגות והקבוצות, אך מצד שני, האם באמת מדובר בהצלחה מבחינת השחקן? שחקן כדורסל מקצועי צריך ליהנות מהמקום שהוא נמצא בו ולהתאים לקבוצה שלו באופן מושלם על מנת למקסם את יכולותיו. סוכנויות שחקנים מקצועיות יודעות כיצד למצוא למיוצגים שלהן קבוצה מתאימה בליגה מתאימה ומדינה מתאימה, וזאת משימה לא קלה בכלל.

Cups of winners award, Sport equipment and balls

סוכנות שחקני כדורסל – חשיבות ההתאמה

אז הבנתם כמה חשובה הבחירה בסוכנות שחקנים מקצועית. עכשיו חשוב כי תבינו איך לבחור אותה. ובכן, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור בסוכנות שהמוניטין המוצלח שלה מוכר וידוע לכל. כיום לא קשה לזהות סוכנות שכזאת, שכן כל חתימה של שחקן מפורסמת באחד מאמצעי התקשורת וניתן לבדוק את היסטוריית הייצוג שלה. הטיפ הכי חשוב שאנחנו יכולים לתת לכם הוא פשוט לבחור בחוכמה ולבדוק האם אותה סוכנות מתמחה בייצוג שחקנים כדוגמתכם. למשל, ישנן סוכנויות שחקנים שמתמחות בשחקני כדורסל צעירים בתחילת הדרך, כאלה שמעדיפות להתמקד בכל שחקן כדורסל בוגר דווקא ומנוסה, וכאלה שבוחרות לייצג דווקא שחקניות כדורסל ומתמקדות בכדורסל הנשים. על כן בצעו את כל הבדיקות הרלוונטיות בבחירת הסוכנות שלכם, ותגדילו את סיכוייכם לפרוץ ולהצליח.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..