?איך מתקבלים לקבוצת כדורסל מקצועית

בגיל 3 כבר כדררתם בשתי ידיים. בגיל 5 ניצחתם את כל הילדים מכיתה ג’. בקט סל המאמן לא הוריד אתכם מהפרקט ובקבוצת הנערים לכולם היה ברור מי כוכב הקבוצה. עכשיו הגיע השלב הקשה באמת – איך הופכים את הכישרון והפוטנציאל לקריירת כדורסל, ואיך מתקבלים לקבוצת כדורסל מקצועית? עבודה קשה? בוודאי! אמונה עצמית? ,ברור! אבל לא רק… הדרך אל האושר – קבוצת כדורסל מקצועית במקרה הזה – עוברת דרך סוכנות שחקנים מקצועית, ronsport.com סוכנות בדיוק כמו .

 איך מתקבלים לקבוצת כדורסל מקצועית – ישראל מול העולם

אמנם הכדורסל בישראל נחשב לענף ספורט מאוד פופולארי, אבל כאשר בוחנים את מספר הקבוצות המקצועניות, בקושי מגיעים ל-25 (שתי הליגות הבכירות). עם 10 שחקנים ישראלים בממוצע בסגל של כל אחת מהקבוצות, אנחנו מגיעים לסך כולל של 250 שחקנים ישראליים מקצוענים בכל המדינה. נכון, יש גם אפשרויות מעבר לים, אבל בגדול, ברור שרק הטובים, המשקיענים והחזקים (בגוף ובראש!) מצליחים למצוא את דרכם לקבוצת כדורסל מקצועית.

?כיצד סוכנות שחקנים תסייע לכם להגשים את החלום

:אז מדוע סיכויי ההשתלבות בקבוצה מקצוענית גדלים משמעותית באמצעות סוכנויות שחקנים מובילות ורציניות? הנה כמה מהגורמים המרכזיים לכך

היכרות עם השוק המקצועני בישראל – סוכנות טובה מכירה לאורך ולרוחב את השוק המקומי. בסוכנות כזאת יודעים בדיוק מה חסר לכל קבוצה בכל רגע נתון, ויודעים לבצע במהירות וביעילות את ההתאמות הנדרשות.

היכרות עם השוק העולמי – כאמור, סך האפשרויות בישראל מוגבל, אבל מה רע לשחק במדינות כמו ספרד, איטליה, צרפת, גרמניה, רוסיה ועוד? השוק העולמי תמיד צמא לווינריות ולחוכמה הישראלית, ובסוכנות רצינית יוכלו לקדם אתכם גם מעבר לים.

מערכת יחסים וקשרים – גם אם הכישרון “נוזל” מכם, בלי להכיר את מקבלי ההחלטות בקבוצות המקצועניות, אתם בסך הכל עוד שורה סטטיסטית בדף הסקאוטרים. סוכנות שחקנים ותיקה ומקושרת הופכת את השורה שלכם למודגשת ובולטת מעל כולם.

יכולת הבלטה וייחוד – לסוכנות טובה יכולת לבדל אתכם מבין מאות שחקני הכדורסל המוכשרים האחרים המחפשים את דרכם וייעודם. באמצעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות, ניתן להתאים סרטוני וידאו של ביצועיכם לצרכי כל קבוצה, תוך הדגשת ההתאמה שלכם לצרכים אלו.

כל מה שמסביב – קבוצות מקצועניות מחפשות לא רק כישרונות גדולים, אלא גם אנשים טובים, נעימים, שישרו אווירה טובה בחדר ההלבשה, ולא ייצרו מתח או מחנאות. בתחילת הקריירה שלכם לא מכירים את הפן האישיותי שלכם. סוכנות בעלת שם ומוניטין יכולה להרגיע את חששות המאמנים בנושא זה.

אבל סוכנות זה לא הכל

חשוב להבהיר: סוכנות שחקנים מנוסה ומקצועית לא מהווה תחליף לכישרון, התמדה, עבודה קשה ומאמץ. בלי כל אלו, אין סוכנות שתצליח להוביל אתכם לקבוצה מקצועית (וגם אם כן, לבטח תיזרקו משם בתוך זמן קצר). סוכנות טובה מצליחה לגרום לאנשים הנכונים להבחין בכם, לזהות את הפוטנציאל והכישרון שלכם. אבל משם, זה לגמרי בידיים שלכם. אז אל תתנו להזדמנות לקריירה יציבה, מהנה ומכניסה לחלוף מעליכם!

!שיהיה בהצלחה

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..