כל היום במגרש? מגיע לכם קריירה בכדורסל

?קריירה בכדורסל – מה נדרש משחקן מקצועי

הדרך להיות שחקן כדורסל מוביל אינה פשוטה כלל, במקצוע כל כך תובעני וכל כך קשה אך ורק אלה שחזקים מנטלית וכשרוניים מאוד יכולים להצליח ולהישאר לשחק ברמות הגבוהות שנים רבות. אם חשבתם שלהיות שחקן כדורסל מקצוען ולפתח קריירה בכדורסל זה דבר פשוט ורק צריך לדעת לכדרדר ולקלוע אז ישנם עוד הרבה רבדים שעליכם להוסיף לאורחות החיים שלכם וסל הכישורים שלכם. אז איך מפתחים קריירת כדורסל ומה נדרש משחקן מקצועי ברמות הגבוהות של הכדורסל העולמי?

 

אימונים אישיים

אם חשבתם שכל שחקני הכדורסל המובילים מסתפקים אך ורק באימוני הקבוצות שלהם כדאי שתחשבו שוב. שחקנים אשר רוצים להצליח בכל מאודם לעולם לא מפסיקים להתאמן על נקודות התורפה במשחק שלהם. למעשה, זו נקודת המפתח להצלחה אמיתית. באימונים הקבוצתיים אמנם כל הקבוצה מתאמנת, ישנם אימוני כושר, אימונים על תרגילים קבוצתיים ועוד אך לא תמיד האימונים הקבוצתיים מכסים את אותם איזורים שעליהם אנו צריכים לעבוד באופן אישי. אפשר להקביל את זה ללימודי כתה, הרי כולנו חווינו חולשה במקצוע כזה או אחר בבית הספר והיינו זקוקים לחיזוק בבית. לכן, עלינו להתמקד בעבודה עם המאמן האישי שלנו על אותם איזורים שאנו יודעים שעלינו לשפר במשחק שלנו ולעולם לא לוותר על עוד אימון כאשר יש זמן.

רוצים קריירה בכדורסל? פתחו סגנון חיים בריא

על מנת לפתח קריירה בכדורסל ולקבל תפקיד בקבוצת כדורסל נחשבת, חשוב מאוד לשמור על סגנון חיים ואורח חיים בריא. כמובן שעישון וצריכת אלכוהול הם מחוץ למשוואה אך ישנם פרמטרים נוספים חשובים מאוד שיש לקחת בחשבון. צרו לעצמכם תפריט אוכל מאוזן באמצעות שימוש בשירותיו של תזונאי ספורט שמבין מה צריך שחקן כדורסל שמתאמן כל כך הרבה פעמים בשבו לאכול במהלך שגרת האימונים שלו. על פי האימונים שלכם יוכל התזונאי להבין בדיוק מה עליכם לצרוך במהלך היום ולבנות לכם תפריט אוכל מאוזן. בנוסף חשובה מאוד שמירה על שעות השינה שכן עליכם לישון מספיק שעות ביממה על מנת לאפשר לגוף מנוחה מכל האימונים ושגם הגוף יוכל להתחזק בסופו של דבר. הימנעו מבילויים מאוחרים ולילות ללא שינה.

אל תזניחו את הצד המנטלי

הצד המנטלי בעולם הספורט ובמשחק הכדורסל בפרט הוא חשוב מאין כמוהו ועליכם לטפח אותו לא פחות מאשר את הכשרון שלכם, את הקליעה, את השליטה מתחת לסל וכל אספקט אחר במשחק. הכדורסל הוא משחק קבוצתי ועלינו לדעת להתמודד עם פרמטרים רבים שלא קשורים לכוח פיזי או כשרון כמו הנהגה של הקבוצה, לדעת לקום אחרי משחק בו הפסדנו ועוד פרמטרים רבים אחרים. פסיכולוג ספורט הוא הכתובת שלכם על מנת לעבוד על אותם פרמטרים שאתם רוצים לשפר.

סוכנות שחקנים

הדבר האחרון והחשוב ביותר הוא הקשרים שלכם בעולם הכדורסל. אתם רוצים סוכנות שחקנים מובילה שתייצג אותכם ותשלח את הדיסקים שלכם אל המאמנים המובילים בתחום ואל הקבוצות הטובות ביותר בעולם הכדורסל ולכן חשוב מאוד שתיוצגו על ידי סוכנות שחקנים מובילה. סוכנות רון ספורט מייצגת מזה שנים רבות את כמה מהשחקנים המובילים בארץ וגם בעולם, כמו יהונתן שולרברג, רביב פיטשון, נעמה שפיר, אריאל נבון, סטורם וורן ועוד.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..