סוכנות לשחקני כדורסל

 סוכנות לשחקני כדורסל

אתה טוב במה שאתה עושה, אין לך ספק שמגיע לך הטוב ביותר, אתה אולי רק לא באמת יודע איך אתה אמור להשיג את הטוב הזה.. כבר שנים ארוכות שאתה חי כדורסל, ישן כדורסל, “אוכל” כדורסל, אתה משקיע שעות באימונים, בולט במשחקים, אין לך בכלל ספק שאתה מהטובים, אבל הידיעה הזאת מסכמת את העניין, כי אתה לא באמת מתקדם, ודברים לא קורים מעצמם. זה דיי ברור שאתה חייב להכניס לתמונה הזאת של חייך, סוכנות לשחקני כדורסל. סוכנות שתדע לקחת אותך, על הכישורים והיכולות שלך, ולשדך אותך לקבוצה המתאימה – ובצעד הזה, אולי גם לשנות את חייך מהקצה אל הקצה (לטובה כמובן).

מה בדיוק עושים שם?

סוכנות לשחקני כדורסל, מעמידה את שירותיהם של סוכני כדורסל בעל כישורים ויכולות לזהות כישרונות בתחום. יכולות אלו, אליהן מתווספים קשרים, הבנה וידע בתחום, מאפשרים לסוכנויות לקשר בין שחקנים לקבוצות מתאימות. לנהל משא ומתן מול מנהלי הקבוצות – על מנת להשיג לשחקנים המיוצגים חוזים טובים (ומשתלמים). כמובן, שהתפקיד של סוכנות לשחקני כדורסל בחייו של השחקן, לא מסתיים ברגע שהוא מוצא קבוצה וחותם על חוזה. הסוכנים זמינים ועומדים ברשותו לאורך כל הדרך, נכונים לפתור בעיות שונות, וכמובן, כבעת הצורך או הרצון, הם גם יסייעו בהמשך מינוף הקריירה של אותו שחקן – בין אם זה מעבר לקבוצה הנחשבת לטובה ומובילה יותר בארץ, ובין אם בדרך לקריירה בחו”ל. לכל אורך תקופת הייצוג, הסוכנות שומרת על קשר רציף על המיוצג, וזמינה עבורו לכל שאלה, בקשה או עניין – שהינם רלוונטיים לתחום הכדורסל, ובמקרים רבים גם בנושאים אשר קשורים לחיים האישיים של הכדורסלן, לקשיים שונים שהוא נתקל בהם, וסיטואציות אחרות – המטרה של הסוכנות שהמיוצג שלה, יהיה ממוקד בכדורסל, וששום דבר לא יפגע לו בריכוז או במידת ההשקעה.

 היכולת להתמקד במשחק

נחזור אליך, אתה טוב במה שאתה עושה – משחק כדורסל, אתה יודע מה אתה רוצה – לשחק כדורסל, ואתה בטוח במאת האחוזים שהעתיד שלך שם – בכדורסל. ואין שום סיבה שמשהו יסיח את דעתך מהמטרה, מישהו אמור לנהל את כל העניינים בשבילך. לסייע לך בבחירת קבוצה, לנהל עבורך משא ומתן בדרך לחוזה, ולטפל בעבורך בכל הניירת והבירוקרטיה, ולאפשר לך להתמקד במה שאתה יכול, רוצה, שואף וטוב בו – כדורסל כבר אמרנו.. כמובן, שאותה סוכנות לשחקני כדורסל היא כאמור הכתובת הטובה ביותר לאותה המטרה – כשהדבר היחיד שאתה צריך לעשות, זה לוודא שאתה בוחר בסוכנות מקצועית, אמינה וטובה.

יש לנו חדשות עבורך, אם אתה מחפש סוכנות לשחקני כדורסל מקצועית וטובה, הגעת לכתובת הנכונה. כך שכל מה שאתם צריך לעשות בשלב הבא, זה פשוט ליצור קשר עם רוני לופו, סוכן שחקני כדורסל והבעלים של סוכנות “רון ספורט”, ולהיות רגוע בידיעה שמצאת ייצוג שחקני כדורסל, שאתה יכול להמשיך לשחק כדורסל, ויש מישהו שיעשה עבורך את כל השאר..

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply