סוכני שחקני כדורסל

סוכני שחקני כדורסל

יש הרבה אנשים כישרוניים, אבל אין הרבה אנשים כישרוניים אשר ממצים את הכישורים שלהם עד הסוף, ומצליחים בזכותם. אם אתם יודעים שאתם כישרוניים בכדורסל, אך מרגישים שאתם ממש לא ממצים את הכישורים שלכם – כרגע אולי אתם מוגדרים כחובבים, או משחקים באחת הקבוצות בליגות היותר נמוכות וחולמים להגיע למעלה, אין שום סיבה שלא תפעלו בכדי לשנות את המצב. סוכני שחקני כדורסל מחזיקים ברשותם את הכלים, הידע המקצועי והיכולות, אשר יאפשרו להם לדאוג שהשחקן המיוצג על ידם יממש את מלוא הכישרון שלו, על ידי חיבור לקבוצה מתאימה, ניהול משא ומתן על חוזה אטרקטיבי ופתרון של בעיות – אשר עלולות לצוץ במהלך הדרך.

איך לבחור סוכני כדורסל?

אם זאת הפעם הראשונה, שאתם עושים את הצעד ומחפשים סוכן, ישנם מספר דברים שחשוב שתדעו לגבי סוכני שחקני כדורסל. ראשית כל, סוכני כדורסל, כמו סוכני ספורט בכלל, צריכים להחזיק בכישורי שיווק ויכולות ניהול משא ומתן מקצועי ויעיל – כשהמטרה תהיה לממש את מלוא הפוטנציאל מקריירת המשחק של הכדורסלנים המיוצגים על ידם. סוכני שחקני כדורסל צריכים לאחוז ברישיון בעל תוקף, המאפשר להם לעבוד בתחום באופן חוקי. בכדי לקבל את התמונה המלאה לגבי רמת המקצועיות והמוניטין של סוכני כדורסל מסוימים, ניתן לבקש את רשימת המיוצגים שלהם, ולשים לב, אם יש ברשימה שמות של שחקנים מוכרים, שמשחקים בקבוצות כדורסל בולטות – ניתן גם לחפש פרטים לגבי החוזים שלהם. כמובן, שתמיד אפשר לברר אם יודעי דבר ומביני עניין לגבי סוכני שחקני כדורסל ותיקים, מקצועיים ומנוסים.

הדרך להצלחה סלולה

בכדי להיות שחקני כדורסל מצליחים ומוערכים, מעבר להשגת ייצוג שחקני כדורסל אתם צריכים להביא עמכם כישורי משחק טובים ויכולות מרשימות, ובמידה ותדאגו שיהיה לצדכם סוכן שחקני כדורסל מקצועי, הדרך להצלחה בתחום תהיה סלולה בעבורכם. כאמור, כל מה שאתם צריכים לעשות כשלב מקדים, זה פשוט לגבש החלטה לקחת סוכן שחקני כדורסל – תוכלו תמיד לקבוע פגישה מקדימה על מנת ל”יישר קו” ולבדוק שהוא הסוכן המתאים עבורכם – וכמובן, שגם אתם מתאימים לו – דרך משותפת מוצלחת, צריכה להתחיל בהדדיות. במידה ותבחרו לעצמכם סוכן בצורה מושכלת ונבונה, תוכלו להיות רגועים בידיעה שיש מי שעובד בעבורכם, ואינו שוקט על שמריו עד שתמצא עבורכם קבוצה נכונה ומתאימה, בדרך לחוזה אשר עתיד לספק את המענה הטוב ביותר על האינטרסים שלכם (בין אם זה החוזה הראשון בקריירה שלכם, ובין אם מדובר בחוזה אטרקטיבי יותר מזה שהיה לכם בעבר).

אם גם אתם נמצאים בחיפושים אחר סוכני שחקני כדורסל, ולא מוכנים להתפשר על מקצועיות, ניסיון של שנים ומוניטין, אין כל ספק כי רוני לופו מסוכנות “רון ספורט” הוא האיש שלכם והכתובת הנכונה בעבורכם – אתם מוזמנים ליצור אתו קשר כבר היום, ולעשות צעד משמעותי בדרך להזנקת קריירת הכדורסל שלכם.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply