סוכנות שחקני כדורסל בת“א

Ronsport – סוכנות שחקני כדורסל בת”א

להיות שחקן כדורסל זה בהחלט משהו שדורש הרבה הן מבחינה אישית, הן מבחינה פיזית והן מבחינה מקצועית. שחקן כדורסל מקצועי נמצא בכל רגע נתון  עם הרגליים על הקרקע כדי לשמור על הקריירה שלו ולעמוד במטרות שהוא מציב לעצמו בכל יום מחדש. שחקני כדורסל צעירים? כדי שתוכלו להתקדם בסולם הקריירה, אתם חייבים מישהו מאחוריכם שאתם יכולים לסמוך עליו.

מחפשים סוכנות שחקני כדורסל בת“א? הגעתם בדיוק למקום הנכון! הסיבה שבחרנו בעיר תל אביב היא משום שהיא מהווה את הלב של המדינה ומאפשרת נגישות גבוהה גם לשחקני כדורסל המתגוררים באזור או בעיר עצמה אבל גם לכאלה שבאים מבחוץ ויכולים להגיע אלינו בתחבורה ציבורית וגם יש חניה קרובה ונוחה מאוד.

החיפוש אחר סוכנות שחקני כדורסל, בין אם בתל אביב ובין אם במקומות אחרים יכול להיות לעתים מתיש ואפילו מאכזב. כדי שסוכנות שחקנים תהיה באמת טובה, היא חייבת לעמוד בקשת רחבה של קריטריונים כמו ניסיון, רמת מקצועיות מסוימת, זמינות גבוהה, קשרים מתאימים עם מאמנים ובעלי קבוצות בישראל ובעולם, היכולת לתת יחס אישי תומך ולתקשר עם כל שחקן בצורה עצמאית ובלעדית אשר נותנת מענה מלא.

?למה דווקא רון ספורט כסוכנות שחקני כדורסל בת“א

סוכנות שחקני כדורסל בת“א היא בעצם הדרך שלכם ושלנו להבטיח לכם שהקריירה שלכם ואתם נמצאים בידיים הטובות, המקצועיות והמנוסות ביותר בישראל. זה לא עוד עסק, זה משהו הרבה יותר עמוק מזה הדורש מאיתנו הבנה מעמיקה של הספורטאים אותם אנו מייצגים והתחייבות בפניהם על כל המשתמע מכך.

אנו מתמחים בתחום ייצוג שחקנים בליגות כדורסל בישראל ובאירופה וגאים לספר לכם על 17 שנים של ניסיון. בכל יום מחדש אנו עושים את מיטב המאמצים כדי ששחקני הכדורסל שאנו מייצגים והמשפחות שלהם יקבלו את התועלת והשירות המקצועי והטוב ביותר.

?את מי אנחנו מייצגים

סוכנות שחקני כדורסל בת“א מייצגת שחקני כדורסל רבים ומוכרים ביניהם עמית שמחון, ניצן חנוכי, דגן יבזורי, מיכאל מושקוביץ, טל דן, יהונתן שולדברנד, נתנאל ארצי, אריאל נבון, קטיה לויצקי, טל לב, רביב פיטשון, נעמה שפיר, צ‘לסי הופקינס, אלכס הארדן, אליסון הייטאואר, אריאל אדוארדס, אדוט בולגאק ועוד.

?למה לכם סוכנות שחקני כדורסל בת“א

ראשית, הסוכנות שלנו עובדת בשותפות מלאה עם מיק קאונד וטום קרוס בארצות הברית ונחשבת לנציגה הבלעדית שלהם בישראל.  בנוסף, יש לנו מוניטין וניסיון של 17 שנים ואנו תמיד שמים את האינטרסים של השחקנים שלנו לפני הכל. אנו נמצאים בקשר מתמיד עם מועדונים מוכרים בארץ וגם בחו“ל ויש לנו שיתוף פעולה מלא עם עורך דין מקצועי מהתחום שמכיר את תקנות ה- FIBA לעומק.

נשמח לייצג אתכם בכל שלבי הקריירה שלכם, שלב אחר שלב ולוודא שאתם מקבלים מענה מלא לצרכים שלכם מבחינה אישית ומקצועית!

 

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply