סוכן שחקנים בישראל

מחפשים סוכן שחקנים בישראל?

להיות שחקן כדורסל זה מקצוע לכל דבר ולו אחד התובעניים שבהם. השעות הקשות, האימונים הבלתי פוסקים, המשחקים, הציפייה, התחרות – אלו ועוד שמים כל שחקן ספורט מקצועי המשחק בקבוצה מובילה תחת לחץ מתמיד.

תארו לעצמכם מופע מוזיקלי ענק של להקת קולד פליי בפארק הירקון בישראל – נשמע כמו חלום לא? הנגנים מפוזרים על הבמה הגדולה והסולן כריס מרטין עומד וניצב במרכז הבמה. שקט. דממה. אף קול לא נשמע ברקע. רק שהקהל מתחיל בתרועות, צעקות ומחיאות כפיים הלהקה מתחילה לנגן את אחד הלהיטים הגדולים שלה. עד שההתלהבות לא התחילה, בעצם המוזיקה לא התחילה.

דמיינו את אותה סיטואציה בין שתי קבוצות כדורסל העולות למגרש. עד שאין תרועות מהקהל, השחקנים לא עולים למגרש. בתור שחקני כדורסל מקצועיים אשר זו הקריירה שלהם לפעמים ההצלחה היא בדיוק כמו הכישלון. הם חווים רגעים תוך כדי משחק, באימונים ובחיים שמציפים אותם ברגשות, רגעים שלפעמים מחזקים ולפעמים מחלישים את בטחונם העצמי. לפעמים, לשחקנים יש נטייה להיות כמו הסולן של קולד פליי, לצפות לאהדה מהקהל לא משנה מה. מה שעוזר בכל אותם רגעים זו סוכנות מקצועית שמייצגת אותם ועומדת מאחוריהם לא משנה מה.

סוכן שחקנים בישראל  – מה התפקיד שלו ?

סוכן שחקנים בישראל – סוכן כדורסל, תפקידו בהגדרה די פשוט, לדאוג לשחקן הכדורסל במהלך הקריירה שלו ללא יוצא מן הכלל, באש ובמים. המטרה של הסוכן היא מצד אחד למצוא לשחקנים שלו את הקבוצות המתאימות בהן ישתלבו בתחילת העונה, לתמוך בתהליך כתיבת וחתימת החוזה מול הנהלת הקבוצה ולהיות שם בשביל השחקן לאורך כל הדרך. מדובר ביחסים אישיים ומקצועיים גם יחד שחייבים להשתלב בהרמוניה זה עם כדי ששיתוף הפעולה הזה ייצא לפועל ויצליח לאורך הדרך.

סוכנות שחקני הכדורסל המובילה בישראל

רון ספורט הינה סוכנות לשחקני כדורסל בישראל ובאירופה. מנהל אותה רוני לופו אשר ייסד את הסוכנות בשנת 2001 במטרה לייצג שחקני כדורסל מקצועיים בישראל ולתרום לתהליך בנייה וקידום הקריירה של אותם שחקנים. רוני סיים את בית הספר למאמני כדורסל במכון וינגייט ויש לו רשת של קשרים עם קבוצות הכדורסל המובילות, קשרים המבוססים על אמון, מקצועיות והערכה.

בין השאר הסוכנות מייצגים שחקנים מוכרים כמו רביב פיטשון, יהונתן שולדברנד, מיכאל מושקוביץ, אריאל נבון, נעמה שפיר, טל לב, קטיה לויצקי, צ‘לסי הופקינס, אלכס הארדן, אליסון הייטאואר, אריאל אדוארדס ועוד. הסוכנות של רון עובדת בשותפות מלאה עם מייק קאונד וטום קרוס בארצות הברית ומהווה את הנציגות הבלעדית שלהם כאן בישראל.

לסיכום, בחירת סוכן שחקנים בישראל היא לא עניין של מה בכך לכן חשוב להתייחס לבחירה זו ברצינות המירבית, לבחור סוכן שחקנים שיהיה ישר, בעל ניסיון, עם אהבה גדולה לתחום ועולם הספורט.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply