סוכנות שחקנים צעירים בישראל

סוכנות שחקנים צעירים

בשונה מהרבה מקצועות אחרים, כשאתה בוחר להיות שחקן על המגרש, אתה לוקח את העבודה שלך הביתה בכל יום מחדש. אתה חי את המרגש, נושם את המגרש, חולם אותו. העבודה היא אתה.

היא הגוף שלך, המוח שלך, הנשמה שלך וזה משהו שקשה מאוד להסביר אותו במילים, אלא אם כן חווית או אתה מכיר מישהו שזה המקצוע שלו. שחקנים מקצועיים עוברים עם המשפחות שלהם לכל מיני מקומות בעולם בכל מיני מצבים. זו אהבה ללא תנאים. ממש ככה. יש בדרך הצלחות, יש גם כשלונות. עם הכל צריך לדעת להתמודד ופשוט להמשיך הלאה.

במאמר הבא בחרנו להציג בפניכם את התפקיד של סוכנות שחקנים צעירים ולהעניק לכם כמה טיפים בסיסיים בתהליך הבחירה.

תפקידה של סוכנות שחקנים צעירים הנמצאים בתחילת הדרך שלהם ושואפים לבנות את הקריירה שלב אחר שלב, עם המון התמדה ונחישות היא לקדם כדורסלנים וכדורסלניות ישראלים או כאלה המשחקים בחו“ל וללוות אותם לאורך הדרך באופן צמוד, אך מקצועי אל מול מנהלי הקבוצות השונות.

?איך בוחרם סוכנות שחקנים צעירים

אם נאמר את האמת, נבין ששחקנים צעירים הנמצאים בתחילת דרכם עסוקים בעצמם, בגוף שלהם הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית והם רואים לנגד עיניהם מטרה אחת: להיות הכי טובים שהם יכולים, להתאמן עוד ועוד, כדי שבעתיד הקרוב יוכלו להשתבץ מאחת הנבחרות המובילות.

שחקנים צעירים קמים מוקדם בכל בוקר לאימון, מפתחים את היכולות הפיזיות והמיומנויות שלהם על המגרש ובזה הם עסוקים. הם אמנם חושבים על הקריירה שלהם אבל מה שמעניין אותם כאן ועכשיו זה להשתפר מבחינה פיזית. הם פחות מתעסקים בקידום הקריירה שלהם ולכן הם צריכים מישהו שהם באמת יכולים לסמוך עליו. מישהו שייצג אותם. מישהו שמאמין בהם. מישהו שידאג להם. מישהו שישיג עבורם את החוזה הכי טוב שאפשר לנוכח אותה תקופה.

כאן בדיוק נכנס התפקיד של סוכן שחקני כדורסל, סוכנות שחקנים צעירים והמפתח להצלחת השחקן הוא ללא כל ספק הקשרים של אותה הסוכנות. ככל שלסוכנות יש יותר קשרים עם קבוצות ומאמנים מובילים בתחום הכדורסל, ככל שמנהל הסוכנות מכיר יותר אנשים בתחום, ככה הסיכוי של אותו שחקן להצליח גדל.

   

כמובן שאי אפשר לזלזל בכישורים של אותו שחקן אבל למעשה אנו כבר מכירים אינספור סיפורים על אנשים סופר מוצלחים ומוכשרים בספורט שנפלו בין הכסאות רק משום שלא היה מישהו מקצועי שייצג אותם.

לסיכום, כאשר ניגשים לבחור סוכנות לייצוג שחקני כדורסל צעירים, כדאי לשים לב לשילוב שבין אותם קשרים עליהם דיברנו קודם לכן לבין ניסיון והכרת התחום לעומקו. בנוסף, חשוב שיהיה איזשהוא חיבור אישי טוב עם הסוכן, שכן בכל זאת מדובר באדם שילווה אותנו לאורך הקריירה שלנו ואנחנו צריכים להרגיש איתו בנוח מכל הבחינות.

!שאלות נפוצות – וגם תשובות

?מדוע חשוב להתקשר עם סוכן שחקנים בגיל צעיר

שחקן כדורסל בגיל נוער צריך להתמקד אך ורק בפיתוח היכולות האישיות שלו ולא לתת לשום דבר אחר להפריע לו. ההתקשרות עם סוכן כדורסל תאפשר לכם להתרכז רק בדברים החשובים ולתת לאיש מקצוע להתעסק בכל הקשור לקידום הקריירה המקצוענית שלכם בהמשך.

?איך משיגים חוזה מקצועני בענף הכדורסל

המעבר ממשחק בליגות הנוער אל ליגות הבוגרים והשגת חוזה מקצועני הוא אחד השלבים הקריטיים לאורך הקריירה. הדרך להשגת חוזה שכזה היא, בראש ובראשונה, באמצעות סוכן שחקנים מעולה. סוכן מקושר, שמכיר את כל אנשי המפתח בקבוצות הבוגרים והם מכירים אותו, יגרום לתיק השחקן שלכם להגיע לראש הרשימה. סוכן שכזה יידע להילחם על הדברים החשובים עבורכם, ויסייע לכם להניח את רגלכם בתוך עולם הכדורסל המקצועני. בסוכנות הכדורסל רון ספורט עומדים בכל הקריטריונים החשובים הללו ובעשרים שנות פעילותה היא עזרה לאינספור שחקנים צעירים להשיג חוזה מקצועני בליגות המובילות בישראל ובעולם.

?איך מייצרים קריירת כדורסל ארוכה ומתמשכת

אומרים שלשמור על המקום בפסגה יותר קשה מאשר להגיע אליה מלכתחילה, ובקריירת הכדורסל זה נכון לגמרי. אינספור שחקנים צעירים ומבטיחים החלו את הקריירה המקצוענית שלהם בענף, אך מסיבות כאלו ואחרות, לרבות סוכנים לא מקצועיים שהובילו אותם לקבוצות לא מתאימות או שהולידו עבורם חוזים לא נכונים, הקריירה נקטעה בתוך זמן לא רב. אז נכון, עיקר ה"נטל" הוא עליכם – עבודה קשה ורצון להשתפר הם אבני היסוד של קריירה מתמשכת. אבל בלי סוכן טוב, גם זה עלול לא להספיק.

 

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply