סוכנות שחקנים צעירים בישראל

סוכנות שחקנים צעירים

בשונה מהרבה מקצועות אחרים, כשאתה בוחר להיות שחקן על המגרש, אתה לוקח את העבודה שלך הביתה בכל יום מחדש. אתה חי את המרגש, נושם את המגרש, חולם אותו. העבודה היא אתה.

היא הגוף שלך, המוח שלך, הנשמה שלך וזה משהו שקשה מאוד להסביר אותו במילים, אלא אם כן חווית או אתה מכיר מישהו שזה המקצוע שלו. שחקנים מקצועיים עוברים עם המשפחות שלהם לכל מיני מקומות בעולם בכל מיני מצבים. זו אהבה ללא תנאים. ממש ככה. יש בדרך הצלחות, יש גם כשלונות. עם הכל צריך לדעת להתמודד ופשוט להמשיך הלאה.

במאמר הבא בחרנו להציג בפניכם את התפקיד של סוכנות שחקנים צעירים ולהעניק לכם כמה טיפים בסיסיים בתהליך הבחירה.

תפקידה של סוכנות שחקנים צעירים הנמצאים בתחילת הדרך שלהם ושואפים לבנות את הקריירה שלב אחר שלב, עם המון התמדה ונחישות היא לקדם כדורסלנים וכדורסלניות ישראלים או כאלה המשחקים בחו“ל וללוות אותם לאורך הדרך באופן צמוד, אך מקצועי אל מול מנהלי הקבוצות השונות.

?איך בוחרם סוכנות שחקנים צעירים

אם נאמר את האמת, נבין ששחקנים צעירים הנמצאים בתחילת דרכם עסוקים בעצמם, בגוף שלהם הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית והם רואים לנגד עיניהם מטרה אחת: להיות הכי טובים שהם יכולים, להתאמן עוד ועוד, כדי שבעתיד הקרוב יוכלו להשתבץ מאחת הנבחרות המובילות.

שחקנים צעירים קמים מוקדם בכל בוקר לאימון, מפתחים את היכולות הפיזיות והמיומנויות שלהם על המגרש ובזה הם עסוקים. הם אמנם חושבים על הקריירה שלהם אבל מה שמעניין אותם כאן ועכשיו זה להשתפר מבחינה פיזית. הם פחות מתעסקים בקידום הקריירה שלהם ולכן הם צריכים מישהו שהם באמת יכולים לסמוך עליו. מישהו שייצג אותם. מישהו שמאמין בהם. מישהו שידאג להם. מישהו שישיג עבורם את החוזה הכי טוב שאפשר לנוכח אותה תקופה.

כאן בדיוק נכנס התפקיד של סוכן שחקני כדורסל, סוכנות שחקנים צעירים והמפתח להצלחת השחקן הוא ללא כל ספק הקשרים של אותה הסוכנות. ככל שלסוכנות יש יותר קשרים עם קבוצות ומאמנים מובילים בתחום הכדורסל, ככל שמנהל הסוכנות מכיר יותר אנשים בתחום, ככה הסיכוי של אותו שחקן להצליח גדל.

כמובן שאי אפשר לזלזל בכישורים של אותו שחקן אבל למעשה אנו כבר מכירים אינספור סיפורים על אנשים סופר מוצלחים ומוכשרים בספורט שנפלו בין הכסאות רק משום שלא היה מישהו מקצועי שייצג אותם.

לסיכום, כאשר ניגשים לבחור סוכנות לייצוג שחקני כדורסל צעירים, כדאי לשים לב לשילוב שבין אותם קשרים עליהם דיברנו קודם לכן לבין ניסיון והכרת התחום לעומקו. בנוסף, חשוב שיהיה איזשהוא חיבור אישי טוב עם הסוכן, שכן בכל זאת מדובר באדם שילווה אותנו לאורך הקריירה שלנו ואנחנו צריכים להרגיש איתו בנוח מכל הבחינות.

Leave a Reply