עבודה בכדורסל- להפוך את המשחק לכסף

תכירו את איתי. בחור צעיר בן 22, המתנשא לגובה של למעלה מ-1.90 מטר. איתי בילה את מרבית שנות חייו על מגרש הכדורסל. כבר בבית הספר היסודי השתלב בנבחרת השכבתית, והתקדם אט אט לליגת הקט-סל, הנערים והנוער. לאורך כל השנים הללו, סוכני כדורסל רבים ביקשו שיתקשר עימם, אך הוא סירב מסיבות כאלו ואחרות. כעת הוא מתייסר כשהוא רואה את חבריו הפחות מוכשרים משחקים בליגות המקצועניות, בעוד הוא “מככב” בליגה למקומות עבודה. אם עדיין לא הבנתם, על מנת לא לעשות את הטעות של איתי, אתם חייבים סוכן שחקני כדורסל איכותי שיעמדו לצידכם ויסייע לכם למצוא עבודה בכדורסל, איכותית ומכבדת. מייד תבינו כיצד בדיוק לזהות אותו

סוכן שחקני כדורסל מקצועי – ההבדל בין עבודה לתחביב

שחקנים צעירים רבים כמו איתי, ניסו לחסוך את עלויות החיבור לסוכנות שחקנים והאמינו שהיכולת והכישרון שלהם יספיקו כדי “להיחטף” על ידי קבוצות ליגת העל והליגה הלאומית ולמצוא תפקיד בקבוצת כדורסל. רובם ככולם גילו בדרך הקשה שלא כך הם פני הדברים והדרך להצלחה עוברת דרך סוכנות שכזאת. כיום כבר כולם מבינים שאין דרך אחרת ומיוצגים ע”י סוכן. יחד עם זאת, חשוב גם לדעת כי לא כל הסוכנים והסוכנויות מקצועיים מספיק, מנוסים מספיק ומקושרים מספיק כדי להפוך את הכדורסל עבור המיוצגים שלהם למקום עבודה. כזה המספק פרנסה מכובדת לאורך 13-15 שנות קריירה.

דמותו של הסוכן המקצועי שעשוי להפוך את החלום של עבודה בכדורסל למציאות

?אז מהם המאפיינים של סוכן שחקני כדורסל איכותי שכדאי להתקשר עימו במטרה להפוך את האהבה לכדורסל לסוג של עבודה קבועה

היכרות מעמיקה עם שוק הכדורסל הישראלי והעולמי – ככל שהסוכן יותר בקיא בענף הכדורסל, כך הוא ידע מה כל קבוצה מחפשת בכל רגע נתון ויוכל להשיג למיוצג שלו כמה שיותר אפשרויות. למשל, הוא יכיר את כל הקבוצות שאוהבות לקדם צעירים ועל כן יוכל בסיכויים גבוהים למצוא למיוצג שלו קבוצה שתיתן לו הזדמנות ראשונית בעולם הכדורסל המקצועני. הוא גם ידע לזהות הזדמנויות כאשר קבוצה מסויימת סובלת ממכת פציעות ויוכל להציע לה את אחד המיוצגים שלו בחוזה זמני, מה שיכול להוביל בהמשך לחוזה מקצועני קבוע. גם בכל הקשור לשוק העולמי, הסיכוי להשיג חוזה מקצועני עולה בהרבה כאשר מתקשרים עם סוכן מקצועי ואיכותי.

קשרים עם בכירי הענף – כמו בכל תחום, גם בכל הקשור לענף הכדורסל, לקשרים עם בכירי הענף משמעות רבה בסיכויים של כל שחקן כדורסל להשיג עבודה באחת הקבוצות המקצועניות. סוכן בעל שם ומוניטין שהולך לפניו יכיר את כל מנהלי הקבוצות, ועל כן יקבל עדיפות על פני סוכנים פחות מוכרים. הם יסמכו על המלצותיו, מה שיגביר את הסיכוי להגיע לתקופת התרשמות שבה יוכל השחקן להציג את יכולותיו.

!להפוך את הכדורסל למקום עבודה – עבודה בכדורסל אפשרית גם בגיל מאוחר

בשורה התחתונה, כל עוד מתקשרים עם סוכן שחקני כדורסל מספיק בקיא ומקושר, השמיים הם הגבול מבחינת האפשרות להפוך את הכדורסל למקום עבודה של ממש. הדבר נכון במיוחד לשחקנים בתחילת הדרך, אך גם לכאלה שהתפספסו מסיבה מסויימת וכבר חצו את גיל ה-20 (בשל אי-התקשרות עם סוכן, פציעה ארוכה ועוד). על כן חפשו את הסוכן המתאים ותנו לו לספר לעולם על הכישרון שלכם. זה ישתלם לכם בסוף.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..