כדורסלן ישראלי מקצועי? אתה צריך סוכן

אם גם אתה שחקן כדורסל שעומד לסיים את גיל הנוער ורוצה להתקבל לקבוצת בוגרים מקצוענית, או שחקן כדורסלן ישראלי בוגר שטרם ביצע את הפריצה הגדולה אל הליגות המקצועניות בישראל, אתה צריך למצוא לך סוכן כדורסל מקצועי במיידי. עליך להבין כי גם אם אתה ניחן בכישרון, כושר גופני ונכונות לעבוד קשה וכולם ניבאו לך עתיד של כדורסלן ישראלי מוצלח בליגות בארץ או מעבר לים, בלי סוכן כדורסל מהשורה הראשונה, לא בטוח שהדבר יעזור לך. על החשיבות של סוכן כדורסל מקצועי וכיצד הוא יוכל לעזור לך להגשים את חלום המקצוענות בענף הכדורסל, תוכל לקרוא מייד.

החשיבות של סוכן כדורסל מקצועי עבור כדורסלן ישראלי

כמי שמכיר את הענף, אתה בוודאי מודע לעובדה שהליגות המקצועניות בישראל משופעות בשחקנים זרים ועל כן כדי להיות כדורסלן ישראלי שמקבל חוזה בליגת העל וגם מקבל דקות משמעותיות, צריך שיהיה מישהו שישווק אותך בצורה טובה. תוסיף לכך את העובדה שבמציאות החיים של ימינו, שבה סטטיסטיקות, נתונים וסרטוני וידאו זמינים ונגישים מאי פעם, כל צעיר כשרוני שחולם להיות כדורסלן מקצועני, יכול בקלות ובמהירות להפגין את ביצועיו במקבץ סרטונים ולשלוח אותם למקבלי ההחלטות ולמושכים בחוטים, כך שעליך להילחם על מקומך מול אלפי צעירים אחרים.

:במקומות האלה בדיוק נכנס סוכן הכדורסל לתמונה ועבודתו מתבטאת במספר מישורים

עריכה נכונה – זה תמיד נחמד לתת לחברה שלך לצלם אותך עושה צעד וחצי או מפגיז עשר שלשות ברציפות. אבל סרטונים איכותיים, מדויקים ומקצועיים אשר סוכנות כדורסל מקצועית תייצר עבורך עם הביצועים שלך, יתרמו פי כמה לסיכויים שלך להיות כדורסלן מקצועני שיצליח לעשות את הקפיצה קדימה.

קשרים וכישורים – בעולם צח ונקי יותר, לא הייתה משמעות למערכת הקשרים הענפה שיש לכל סוכנות שחקנים טובה מול בעלי הקבוצות והמאמנים, אך במציאות חיינו, הקשרים הללו עושים את כל ההבדל בין מתן הזדמנות למעבר מהיר למועמד הבא. למעשה, סוכן בעל קשרים רבים בענף אף יוכל לקשר כדורסלן ישראלי כמוך לקבוצות מעבר לים, שם המשכורות גבוהות בהרבה.

מידע והתאמה – צעירים מוכשרים רבים מבקשים למצוא קבוצה מקצוענית שתקלוט אותם ויהי מה. אלא שהדרך הנכונה היא לבחון את מידת ההתאמה לקבוצה, בדיוק כמו שהקבוצה בוחנת את מידת ההתאמה של השחקן. האם בקבוצה הפוטנציאלית תקבל הזדמנות אמיתית? האם מאמן הקבוצה באמת רוצה בך או שמא "תונחת" עליו מגורמי הנהלה? האם התפקוד הצפוי לך בקבוצה תואם את כישוריך ויתרונותיך? סוכן טוב לא יגיד "כן" אוטומטי לכל קבוצה, אלא יבחן כל הצעה לעומק.

הפן הכספי – כדורסל זו אהבה, אין ספק, אבל לא פחות חשוב – זו פרנסה. מאחר ומרבית המשכורות הגבוהות הולכות בדרך כלל לשחקנים הזרים, אתה צריך סוכן מעולה שידע להסביר למנהלי ומאמני הקבוצה המיועדת מדוע כדורסלן ישראלי מהסוג שלך זה בדיוק מה שהם צריכים, תוך יכולת שכנוע שתשיג לך את החוזה המיטבי ביותר מבחינה כספית.

 

סוכנות רון ספורט – כאן דואגים לכדורסלן הישראלי

כבר יותר מ-15 שנה שסוכנות שחקני הכדורסל "רון ספורט" דואגת לשחקני כדורסל ישראליים להגשים את חלומם לקריירה מקצוענית בישראל ומעבר לים. אנו מלווים את המיוצגים שלנו בכל השלבים החשובים בקריירה, החל ממציאת הקבוצה המתאימה ועד להשגת התנאים הכספיים הטובים ביותר עבורם. גם אתה רוצים להגשים את החלום ולהפוך להיות כדורסלן ישראלי מקצועני שכולם ידברו עליו? צור עימנו קשר עוד היום לקביעת פגישה וקבלת פרטים נוספים.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..