סוכנות שחקנים לשחקני כדורסל מקצועיים

סוכנות שחקנים – לשירות שחקני הכדורסל

שחקני כדורסל רבים משתמשים בשירותים של סוכנות שחקנים על מנת שתייצג אותם ותסייע להם בהיבט המקצועי. מהי בעצם סוכנות שחקנים בהקשר של שחקני כדורסל? מהם התפקידים העיקריים ומה  ומהם היתרונות מהם נהנים שחקנים המיוצגים על ידי סוכנות כזו?

תפקידיה של סוכנות שחקנים

 אז נתחיל עם הקבלה קלה מעולם הדוגמנות והבידור כאשר כל שחקן, שחקנית, דוגמנית, דוגמן, זמר או זמרת מיוצגים על ידי סוכן. התפקיד העיקרי של הסוכן הוא לדאוג לייצוג השוטף של אותו אומן שהם מייצגים, החל מדאגה להופעות, חוזים, הופעה בסרטים ועד יחסי ציבור כגון הזמנות להשקות או אירועי יחסי ציבור על מנת שאותו אומן תמיד יהיה בתודעת הציבור. אותו דבר חל גם במקרה של שחקני כדורסל כאשר תפקידה של סוכנות השחקנים בהקשר זה הוא לדאוג לשחקן אותו היא מייצגת לחוזים בקבוצות נחשבות וטובות בארץ ובעולם. מעבר לכך על הסוכנות או סוכני שחקנים לדאוג שהשחקן נמצא תמיד בתודעה בעולם הספורט ולדאוג שיוזמן לאירועי ספורט, השקות הקשורות באופנה של ספורט או מוצרים הקשורים בעולם הספורט ואף לדאוג לו לחוזי פרסום כאלה ואחרים בעולם הפרסום, הכל במטרה להגדיל את ההכנסה שלו אך לשמור עליו בהיבט המקצועי.

סוכניות שחקנים מובילות

הצד הפיננסי של סוכנויות שחקנים

 מעבר לכך שהסוכנות של רוני לופו דואגת לשחקנים לקבוצות לשחק בהן ודואגת להם לחוזי פרסום וחסויות כאלה ואחרות, על הסוכנות לנהל את כל הנושא הפיננסי עבור השחקן. הצד הפיננסי הוא למעשה החלק של המשא ומתן על אותם חוזים, כאשר היא מנהלת מול הקבוצה בה ישחק השחקן את המשא ומתן על החוזה שלו מולה, וכך גם על חוזי הפרסום השונים.

יתרונות של עבודה עם סוכנות שחקנים מובילה

ישנם מספר רב של יתרונות בעבודה עם סוכנות שחקנים מובילה כאשר בראש ובראשונה עומדים הקשרים. סוכנות טובה מקיימת קשרים עם קבוצות מובילות ונמצאת ביחסי עבודה טובים עם מאמנים רבים ועל ידי כך יכולה הסוכנות לקשר את השחקן עם קבוצות רבות יותר וטובות יותר. בנוסף סוכנות טובה תקיים קשרים עם סוכנויות אחרות בחו״ל, דבר שיכול לקדם את השחקנים ברמה הבינלאומית ולהציע להם קריירה מעבר לים, דבר שברוב המקרים ישדרג אותם מקצועית וכלכלית כאחד.

?איך נדע לבחור סוכנות

הדבר החשוב ביותר כאשר נרצה לבחור סוכנות שחקנים הוא יחסי האנוש, בסופו של דבר אנחנו עובדים עם מישהו שמנהל את הקריירה שלנו וחשוב מאוד שנוכל לדעת שמדובר באנשים קשובים, שאפשר להיות רגועים שאנחנו נמצאים בידיים שלהם והם משפיעים על העתיד המקצועי שלנו. מעבר לכך שמדובר באנשים טובים, עליהם להיות מקצועיים ובעלי קשרים טובים בעולם הספורט וכל מה שסובב אותו היות ובסופו של דבר הקשרים של הסוכנות עלולים לקבוע את המשך הקריירה שלנו. בשורה התחתונה עלינו לבחור סוכנות מוערכת ומקצועית בתעשיה שאנו יודעים שמביאה תוצאות ללקוחות שלה.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply