רוני לופו – סוכן מומחה לייצוג שחקני כדורסל

 ייצוג שחקני כדורסל מקצועי ללא פשרות – סוכנות רון ספורט

אם אתם בני 18 או 19, ומשחקים כדורסל באופן רציני וקבוע, הכתבה הבאה היא בדיוק עבורכם. כי בין אם אתם יודעים זאת או לא, השלב הבא בקריירה שלכם מצפה ממש מעבר לפינה, ולא כדאי לכם לפספס אותו. גלו מדוע חשוב שתצטיידו כבר עכשיו בסוכן שחקנים מקצועי, כזה שיכיר ביכולות שלכם וידע לדאוג לאינטרסים שלכם מעל הכול, סוכן שחקנים שיכניס אתכם לקבוצות הנכונות בזכות קשריו הרבים והניסיון במקצוע, ויהיה מסור לכם בצורה מוחלטת!

בכדורסל כמו בחיים – טובים השניים מן האחד

לא מעט ספורטאים צעירים חולמים על קריירת כדורסל, אך ברגע שהם עושים את ההחלטה ללכת על המקצוע הזה בכל הכוח, הם פתאום מגלים שלעשות את זה לבד זו משימה לא פשוטה. מתחילות לצוץ שאלות רבות כמו "באיזו קבוצה הכי כדאי לחתום? איזה מאמן כדורסל לבחור? והאם בכלל אני מאמין שאני יכול להיות שחקן מקצועי?" שאלות מסוג זה הן אלו שמובילות אותם בדרך כלל לפנות לסוכן שחקנים מקצועי, ולא בכדי; הם זקוקים לסוכן שיזהה אצלם את הכישרון והמוטיבציה, וידע להתאים להם את המעטפת הכוללת של הליווי המקצועי, דרך מאמן הכדורסל, מאמן הכושר האישי ופסיכולוג ספורט, ועד הקבוצה הנכונה והחוזה הנכון עבורם. ומשם? השמים הם הגבול. כל מה שנותר לשחקנים לעשות הוא להשקיע ביכולות המשחק שלהם, בכושר הגופני והשמירה על מוטיבציה גבוהה לאורך כל הדרך.

רוני לופו סוכן שחקנים

יש לי ליגה הכי טובה, הכי טובה ומשובחה

שחקן כדורסל צעיר וחסר ניסיון לא בהכרח יבין את ההבדלים המהותיים בין קבוצות הליגה השונות, וכיצד הקבוצה הראשונה שיכנס אליה עשויה להשפיע על כל הקריירה שלו. האם כדאי לאותו שחקן להתחיל בליגת העל הלאומית או הארצית? הלא ההחלטה היכן לחתום מקבלת משמעות ביחס לזרים המשחקים בקבוצה לצד שחקן צעיר – בליגת העל 4 זרים בו זמנית על המגרש, לעומת הליגה הלאומית, שם ישחקו שני זרים בלבד בו זמנית. בדיוק כאן נכנסים סוכני שחקנים מקצועיים שיכווינו את השחקן בתחילת דרכו כשחקן בוגר וימנעו ממנו טעויות של טירונים, טעויות שעלולות לעלות לו ביוקר רב בהמשך. 

עולם של אינטרסים

חשוב להבין: קבלת החלטה על בסיס אינטרס השחקן היא לא מובנת מאליה בענף הכדורסל, אשר נגוע באינטרסים כאלה ואחרים. להורי השחקן וגם לשחקן עצמו לרוב אין את המידע ואת היכולת לקבל החלטות לגבי בחירת המאמן המתאים (כזה שלא פוחד לקחת סיכונים ויודע להתאים את שיטת המשחק לשחקנים שלו, למשל), בחירת הסיטואציה המקצועית הנכונה או בחירת הליגה הנכונה, החלטות אשר יכולות להפוך את כל הקריירה מהצלחה לכישלון. כל אלו הם עבודתו של סוכן שחקנים עם ניסיון, ששם את האינטרס של השחקן שלו בראש מעייניו, ופועל אך ורק לטובתו.

כך תבחרו סוכן שחקנים המתאים

אז הבנתם שאתם רוצים להפוך את הכדורסל לקריירה, ושחשוב לא לוותר בשום אופן על סוכן שחקנים. אבל גם סוכנים יש לא מעט, איך תדעו מיהו הטוב ביותר עבורכם? אז ראשית, חשוב שהסוכן אתו אתם עומדים לחתום יהיה בעל שנים רבות של ניסיון מאחר וככל שהוא יותר שנים במקצוע, כך כנראה גם יש לו יותר קשרים והוא למוד מטעויות עבר. שנית, חשוב שגם לסוכן, ולא רק לכם השחקנים, יהיו רעב ומוטיבציה להזניק את הקריירה שלכם למעלה! וכמובן, חשוב ביותר – על כל סוכן שחקנים מומחה לדעת כיצד לגבש ולנסח חוזים נכונים עבור השחקנים שלו, ולהימנע מלחתום על חוזים דרקוניים שעלולים להרע להם.

הכירו את רוני לופו – סוכן שחקנים

רוני לופו, הבעלים הגאים של סוכנות שחקנים רון ספורט – הסוכנות המובילה בארץ לייצוג שחקני כדורסל, מחזיק בשנים רבות של ניסיון בתחום ייצוג השחקנים, ומכיר את עולם הכדורסל על בוריו. רוני והוביל שחקנים רבים – זרים ומקומיים כאחד, לקריירת כדורסל מצליחה ומשגשגת. בין השחקנים אותם ייצג ניתן למצוא את נתנאל ארצי, יהונתן שולדבראנד, רביב פיטשון, קטיה לביצקי, נעמה שפיר ורבים אחרים. עדיין מתלבטים? דברו איתנו!

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply