כך תאתרו סוכנויות שחקנים מובילות

 סוכנויות שחקנים מובילות לשחקני כדורסל מקצועיים

אנו חיים בעידן שבו חלק גדול מהשירותים אליהם אנו נחשפים עברו לתחום הדיגיטלי ויש גם לא מעט עולמות שעוברים אט אט בשלבים לניהול במערכות ממוחשבות. זה מתחיל ממענה אוטומטי לטלפון במקום נציג אנושי שנותן לנו מענה לכל השאלות, ממשיך בהעברת טפסים דרך המייל במקום בדואר או בפקס ובואו לא נשכח שאת רוב הרכישות שלנו אנחנו עושים בחנויות דיגיטליות כאלה ואחרות.

יחד עם זאת, יש תחומים שעדיין בלי הפן האנושי לא יוכלו להתקיים. אחד מהם זה תחום הספורט. אם גם אתם שחקני כדורסל המחפשים סוכנות לשחקני כדורסל מבין סוכנויות שחקנים מובילות בארץ או בעולם, כנראה שאתם מבינים עד כמה הפן האנושי חשוב כאן. סוכנות שחקנים מקצועית תסייע לשחקן להתקבל לקבוצה אשר תואמת את הרמה שלו ותאפשר לו להתקדם מעלה במטרות וביעדים שהוא מציב לעצמו.

החשיבות של סוכנויות שחקנים מובילות

אין מה לומר, כשיש כישרון מולד החיים של השחקן יהיו הרבה הרבה יותר קלים. מוטיבציה, אימונים קשים, ידע, התמדה וכוח רצון חשובים וחיוניים להצלחה אבל יש עוד משהו מאוד חשוב וזה הסוכנות שמייצגת את השחקן.  תפקידה של הסוכנות היא לייצג את השחקן ולדאוג לכל האינטרסים המקצועיים שלו. ברגע שיש מי שדואג לחוזה של השחקן ולכל הבירוקרטיות שמסביב, הוא פנוי גם פיזית וגם נפשית להתמודד עם שגרת האימונים הקשה והאינטנסיבית שלו והוא ממשיך לראות את המטרה אל מול העיניים שלו. לכן לבחירת סוכנות שחקנים מובילה יש חשיבות מאוד גדולה במהלך הקריירה של השחקן. תפקידה של הסוכנות הוא לנהל משא ומתן עבור השחקן ולדאוג לכל מה שהוא צריך בהיבט המקצועי.

?איך בוחרים סוכנות שחקנים מובילה

:ובכן, יש כמה קריטריונים חשובים שכדאי שינחו אותנו בתהליך הבחירה

.ניסיון – ככל שלסוכנות יש יותר ניסיון בתחום, זה אומר שיותר שחקנים עברו דרכה והיא צברה במהלך השנים האלה יותר ויותר קשרים

קשרים – בלי קשרים מקצועיים ועסקיים לטובת ייצוג שחקנים, יהיה מאוד קשה לקדם שחקנים מעולם הספורט ושחקני כדורסל בפרט. הקשרים עם הקבוצות הם אלה שמסייעים לסוכנות לדאוג לכל שחקן ולבחור עבורו את הקבוצה שמתאימה לו.

יחס אישי – אתם חייבים להרגיש שאתם במקום הנכון. שיש לכם מקום, שמקשיבים לכם, שיש עם מי לדבר. כמו שאמרנו בתחילת המאמר, אנחנו עדיין ברמה האנושית ומי שמייצג אותנו זה אנשים אמיתיים ולא תוכנות מחשב.

שקיפות – ברגע שכל תהליך הייצוג נעשה בצורה שקופה, השחקן מרגיש הרבה יותר בטוח ושיש לו על מי לסמוך. זה מייצר אמון וזה מאוד חשוב בבחירה ובדרך.

שמות – השחקנים אותם הסוכנות מייצגת או ייצגה בעבר בונים את המוניטין והשם עבור הסוכנות. לכן, כדאי לבדוק אלו שחקנים הסוכנות מייצגת בתקופה זו ואלו שחקנים היא ייצגה בעבר.

  .לסיכום, בחירת סוכנות מובילה או סוכני שחקנים היא החלטה גורלית וחשובה בכל קריירה של שחקן ואין להקל בה ראש

!בהצלחה

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply