סוכן שחקני כדורסל בישראל לשחקנים מכל העולם

בין מיליוני ההחלטות שכולנו מקבלים לאורך חיינו, יש מספר מצומצם של החלטות משנות חיים. בחייו המקצועיים של שחקן כדורסל, הבחירה בסוכן שחקנים היא אחת מאותן החלטות הרות גורל, אשר עשויות לשנות את הקריירה מן הקצה אל הקצה. מה הופך סוכן שחקני כדורסל למוביל בתחומו? כיצד תזהו את הכוכבים הגדולים של הענף? ובאיזה אופן בחירתכם עשויה להקפיץ אתכם למקומות עליהם לא העזתם לחלום? כל התשובות – מייד.

סוכן שחקני כדורסל – מקפצה לגבהים חדשים

אם עד לפני כמה שנים הנושא של סוכן כדורסל היה עניין ששמור בעיקר לאמריקאים ולאירופאים ולכוכבי הכדורסל הגדולים ביותר, כיום גם Basketball agent Israel הוא דבר מקובל מאוד. מדוע חשוב להתקשר עם סוכן שחקני כדורסל מקצועי? מאחר וענף הכדורסל השתדרג פלאים ב-2 העשורים האחרונים, הוא כולל מאות אלפי שחקנים ברחבי העולם, והיכולת למצוא את המקום המתאים ביותר עבור כל שחקן, כמעט בלתי אפשרית ללא שירותיו של סוכן שחקנים מקצועי. אין כל ספק, הכישרון של כל שחקן כדורסל, יחד עם הנכונות לעבודה קשה ויכולותיו הפיסיות, הם גורמי ההשפעה המרכזיים על סיכויי ההצלחה שלו לאורך זמן. ואולם, אין להפחית מחשיבותו וערכו של סוכן שחקנים בדרך להצלחה. אם הבסיס קיים, סוכן מהשורה הראשונה הוא זה שעשוי לתת לכם את הדחיפה הראשונה למעלה, לעבר המימוש וההצלחה…

כיצד תזהו סוכן שחקנים שכדאי להתקשר עימו?

עשרות סוכני שחקני כדורסל פועלים בישראל. כיצד תזהו את השמנה והסלתה של הענף? ובכן, הנה כמה נקודות שחשוב להתייחס אליהן כשמחפשים להתקשר עם Basketball agent Israel:

מקצועיות – סוכן איכותי חייב להיות בעל ידע מקיף בכדורסל הישראלי, האירופאי והעולמי, לשם יכולת לזהות איזו קבוצה מתאימה בדיוק לשחקן שהוא מייצג. בד בבד הדבר יתבטא ביכולת לבצע את ההחתמה מול הקבוצה באופן יסודי, תוך השגת התנאים הטובים ביותר לשחקן.

קשרים – כמו בכל תחום, קשרים ענפים הם הדרך הטובה ביותר לדאוג לכל שחקן ושחקן. על כן, סוכן טוב הוא סוכן מקושר. לסוכנים אחרים, לאנשי מפתח במועדונים, לגורמי השפעה. בארץ, במגוון רחב של ליגות באירופה, וכמובן, במולדת הכדורסל – ארצות הברית.

מוניטין – אם שמו הטוב של הסוכן הפוטנציאלי שלכם ידוע ומוכר לגורמים רבים בענף, סיכוייו למצוא עבורכם קבוצה ראויה גבוהים יותר. מוניטין זה שם המשחק בתחום!

יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא – שניים מ”כלי הנשק” החשובים ביותר בדרך להגשמת החלומות המקצועיים שלכם… למשל – העדפה של קבוצה “קטנה”, אך כזאת המתאימה יותר מקצועית, או אשר בה יקבל השחקן במה אמיתית. או חתירה לעסקאות מורכבות (כפולות, משולשות, טרייד אין) וכדומה. רק סוכנות שחקנים צעירים איכותית באמת מסוגלת לזה.

בשורה התחתונה, אם אתם באמת רוצים לממש את הפוטנציאל שלכם מבחינת קריירה, אל תוותרו על התקשרות עם  שיהיה בהצלחה!

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..