סוכן שחקן כדורסל בישראל לקריירה מצליחה

 חשיבותו של סוכן שחקן כדורסל בישראל לשחקני כדורסל

בפוסט הבא נספר לכם על התפקיד של סוכן שחקן כדורסל בישראל, על כמה הבחירה של סוכן כזה קריטי עבור שחקנים ונעניק לכם כמה טיפים במתנה שיעזרו לכם בבחירה.

במשך שנים רבות, שחקני כדורסל בעולם כולו וגם כאן בישראל משקיעים יום אחרי יום, את כל מה שיש להם גם בגוף וגם בנפש כדי להגשים חלום. כדורסל זה משהו שמי ש“נדבק“ במחלה, פשוט לא יכול להירפא ממנה במובן הטוב של המילה. רק כדורסלן מקצועי יכול להבין איך זה מרגיש, מהי החוויה שהוא חווה לאורך השנים, מה הוא חש לפני, בזמן ואחרי משחק וכמה כל דבר בקריירה שלו כל כך חשוב לו. הרבה פעמים זה מתחיל מגיל שהוא מאוד צעיר. ישר אחרי בית ספר מגיעים לאימון ונותנים את הכל. מי שחי את התחום יום יום שעה שעה מבין על כמה דברים הוא צריך לוותר בחיים האישיים שלו במהלך הדרך אבל גם כמה הוא מרוויח.

מכיון והשחקן חדור מטרה וכל מה שהוא מתעסק בו זה האימונים, המשחקים והרצון להצליח ולהביא לידי ביטוי את כל היכולות שלו, הוא חייב סוכן מקצועי או סוכנות כדורסל ותיקה ומנוסה. סוכן כדורסל בישראל חייב לדאוג לשחקן מכל הבחינות ולסייע לו בחתימה על חוזה הוגן שיקדם אותו תוך שיבוץ בקבוצה הטובה ביותר עבורו.

?סוכן שחקן כדורסל בישראל – איך בוחרים

ובכן, יש לא מעט סוכנויות ולכן חשוב להיות ממוקדים בתהליך הבחירה בחיפוש אחר ייצוג שחקנים. אחד הדברים שהכי חשוב שיהיו לסוכן זה קשרים. למעשה, ככל שלסוכנות שבה אנו מביעים עניין יש יותר קשרים עם קבוצות מובילות, עם מאמנים ועם מנהלי קבוצות, ככל שיש לה יותר ניסיון והיא יותר חזקה בתחום הספורט והכדורסל, ככה הסיכוי שלאותו שחקן חהתשבץ בקבוצה שמתאימה לו עם חוזה טוב, גדל. כמובן שיש עוד כמה קריטריונים חשובים בתהליך הבחירה כמו למשל המוניטין של הסוכנות והשם שלה, כמות השחקנים המיוצגים באותה סוכנות והכימיה שאנחנו מצליחים לייצר כבר בפגישה הראשונה עם הסוכן.

מדובר לא רק בפן מקצועי, אל גם בפן האישי ולכן הבחירה חייבת להיות מלווה גם באיזשהוא קשר חיובי שנוצר בין הסוכן לבין השחקן. כמובן שחשוב שהסוכן יהיה מקצועי ובקיא בתחום הכדורסל וזה ממש לא משהו שאפשר להקל בו ראש.

לסיכום, אם אתם נמצאים בתהליך של בחירת סוכן שחקן כדורסל בישראל, אנו ממליצים לכם לחפש סוכנות שחקני כדורסל בת”א, לקרוא מאמרים מקצועיים על סוכני שחקנים מובילים, גם כאשר שעבדו קצת בעולם וגם כאלה שמייצגים שחקנים עם שמות מוכרים. בשלב הבא, תוכלו לברר על 2-3 סוכנויות שיש לכם לגביהם הרגשה טובה, אולי אפילו דרך המלצות של שחקנים אחרים שאתם מכירים. קבעו פגישה מקצועית, הכינו רשימה של שאלות וכך תוכלו לקבל החלטה שקולה והגיונית הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..

Leave a Reply