סוכנות שחקנים מתחילים – הכרטיס לקריירה

אם תביטו במגרשי הכדורסל השכונתיים ברחבי הארץ, תראו אותם שם. ילדים ונערים חדורי מוטיבציה, אהבה למשחק וחלום אחד גדול – להיות הטובים מכולם. בין כל אלו שייאלצו להסתפק במגרש האספלט עם החברים, יפציעו רק כמה בודדים בדרך לקריירה מקצוענית מוצלחת. מה מהות ההבדלים? הם פשוט השכילו להתקשר עם סוכנות שחקנים מתחילים שליוותה אותם לאורך כל הדרך. מי שחושב שרק לכישרון וליכולת השפעה על כיוון הקריירה, כנראה לא מבין איך הדברים מתנהלים מאחורי הקלעים. מייד תבינו מדוע סוכנות שחקנים מקצועית הפכה להיות הדבר החשוב מכל בראשית הקריירה של כדורסלני העתיד.

החשיבות של סוכנות שחקנים מתחילים בענף הכדורסל

לא ניתן להפריז בתיאורים על חשיבותו של סוכן שחקנים מקצועי לחבר’ה צעירים, אי שם כבר בגילים 11-14, כאשר יסודות הכדורסל נבנים, ליגת הקט סל משוחקת, והצעד הבא – ליגות הנערים, הנוער והבוגרים – בפתח. בשלב זה, בדיוק כשם שחשוב לשלוט ביד רמה בשיטות הגנה שונות, תרגילי התקפה מגוונים, קליעה רכה וקבלת החלטות מדויקת, כך גם חשוב להתחבר עם סוכנות שחקנים מתחילים שתפתח לכם את השער להצלחה. חשוב להבין: תהיו כישרוניים ככל שתהיו, אם לא ילוו אתכם האנשים הנכונים בתחום, הכישרון עלול ללכת לאיבוד. רבים הסיפורים על שחקנים מלאי אמביציה, פוטנציאל וכל מה שביניהם, שבשל בחירה שגויה של סוכנות נאלצו להסתפק בקריירה מדשדשת עם מעט מדי רגעי שיא.

סוכנות כדורסל

?כיצד תזהו סוכנות שחקני כדורסל טובה ומקצועית

עשרות חברות ומאות סוכני שחקנים פועלים בישראל. הבשורה הטובה  – רובם מקצוענים, מקושרים ובאמת מחפשים את הטוב ביותר עבור המיוצגים שלהם. הבשורה הרעה – יש גם כאלו שלא, ולא תמיד קל לזהות אותם. אז איך בכל זאת תמנעו מעצמכם מבוכה ותקשרו את עצמכם עם סוכנות שחקנים מתחילים מהשורה הראשונה? הנה כמה דגשים בתהליך הבחירה:

התאמה – עליכם לוודא כי אותה סוכנות כדורסל אכן מתמקדת בשחקנים מתחילים ומשקיעה בהם את כל שניתן. סוכנות שחקנים שנותנת עדיפות לכוכבי כדורסל מוכחים ושחקנים ותיקים עלולה שלא להעניק לכם את כל המעטפת שאתם כה זקוקים לה בתחילת הקריירה. רק סוכנות שחקנים מתחילים אכן תדע איך “להשחיל” ” אתכם לקבוצות הנכונות, כאלו שתענקנה לכם הזדמנות אמיתית. אם הסוכן שלכם מתפאר בקשריו ההדוקים עם מאמני ה-NBA, זה יפה ומרשים, אבל כנראה פחות רלוונטי עבורכם כרגע. ליגות צעירים, ליגות נמוכות, קבוצות שדוגלות בשילוב צעירים – זו הבמה שלכם.

אמביציה של ממש – סיפורי הצלחה אפשר לזייף, אבל מוטיבציה להצלחה – קשה מאוד. נסו להתרשם מסוכני החברה בפן המוטיבציה שלהם. לרוב, קל לזהות את אלו שהצלחתכם – הצלחתם גם ברמה האישית, ולא רק כחלק מהביזנס. חפשו נורות אזהרה לכך שאת החבר’ה שמולכם מעניין רק העמלה שלהם, ולא לבנות לכם קריירה. סוכנויות כאלו עלולות לגרום לכם לקבל החלטות שאינן נכונות עבור הקריירה שלכם, אבל נכונות מאוד עבור ההכנסה שלהם…

מוניטין מוכח – מרבית הסוכנים ידגישו בפניכם את מערכת הקשרים הענפה שלהם, את עסקאות הענק שרקמו ללקוחותיהם ואת הכוכבים הגדולים שהם מייצגים. אל תאמינו לכל מה שמספרים לכם. בקשו לראות הוכחות ואל תחששו לדבר עם מיוצגים.

בשורה התחתונה, התקשרות עם סוכנות שחקנים מתחילים כבר בראשית שלבי הקריירה המתהווים היא, כנראה, הבחירה החשובה שתעשו בשנים הקרובות. כי אתם מכירים את היכולות המקצועיות שלכם. עכשיו צריך שכל האנשים החשובים בענף יכירו אותן גם הם.. שיהיה בהצלחה!

להפוך חלום לקריירה

אם הגעתם לכאן סימן שאתם לא סתם חובבנים , יש לכם תשוקה למשחק ואתם שואפים להצטיין בו , אז נעים מאוד אני רוני לופו סוכן שחקני כדורסל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה המקצוע שלי הוא לקחת את התשוקה שלכם למשחק ולהפוך אותה לקריירה מאות שחקנים ושחקניות ישראלים וזרים שעברו תחת ידיי משחקים היום בליגות הבכירות בישראל ומצליחים להגיע להישגים מכובדים ,

אם אתם גם חולמים לעשות קריירה בכדורסל אשמח לעזור לכם בתחילת הדרך, ולבנות לכם קריירה לתפארת ומי יודע אולי עוד תשחקו בנבחרת ..